Wpis z mikrobloga

@Kravcu: @anonim1133: marne z was hejterki. Jedyny argument, który udało mi się tutaj wyczytać to to, że ma ładną grafikę. Naprawdę nie stać was na nic więcej? Gra jest #!$%@? bo ma ładną grafikę? Poważnie?
@anonim1133: To ty mi powiedz, gdzie NIE widzisz hejtu w tym zdaniu:

Jak by nie nazwali tego Counter Strike, to by był nawet fajny FPS. Szkoda tylko, że taki fajny tytuł zepsuli.
@-PPP-: Jak bym hejtował, to bym szedł zaparte, że gunwo nic nie warte!!11 Kaszana dla gimnazjalistów!!111 W ogóle to zrównać z ziemią!!11

A tutaj wyraziłem swoje zdanie. Uważam, że ta gra nie powinna nazywać się Counter Strike, bo wspólne z nią ma chyba już tylko mapy(?).

Owszem, całkiem spoczko, ale to już FPS "nowego typu" i nijak nie równa się do starego dobrego CSa. Powiedziałem.
@anonim1133: Moja definicja hejtu to krytykowanie czegoś bez podania uzasadnienia. Wpisujesz się w tę definicję idealnie :-)

Chyba, że wyjaśnisz, czemu uważasz, że CS:GO wspólne z innymi CSami ma tylko mapy (co tak swoją drogą nawet do końca nie jest prawdą, bo w tych mapach jest sporo różnic :P)? Według mnie ma o wiele wiele więcej wspólnego z innymi CSami i PRZEDE WSZYSTKIM w życiu nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem:

to
@-PPP-: No dlatego mapy okraszyłem znakiem zapytania, bo nie byłem pewien jak to dokładnie wygląda.

A widzisz, ja właśnie uważam, że absolutnie brak tego klimatu. Wszystko jest jakieś inne(i nie chodzi mi o grafikę czy jakieś drobne zmiany na mapach).

@anonim1133: No weź może faktycznie pograj trochę najpierw i zrewiduj poglądy ;)

Laptop powinien ogarnąć, bo gra na low detalach wygląda paskudnie i dzięki temu słabsze maszyny powinny sobie z nią radzić.
@Kravcu: Gdzie ty tam widzisz 1.6?

Nie powiem, mimo średnio 12FPS na de_dust2 wciągnąłem się na długo i nadal bym chętnie grał ;f

Fajnie jest, a AWP ma się we krwi.


@-PPP-: Strasznie zamieszane są te tryby gry, lista serwerów była łatwiejsza do ogarnięcia :P