Wpis z mikrobloga

Hej kochani, może macie ochotę na wiosenne zakupy kolorowych skarpet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na hasło: "wiosenka" znajdziecie u nas 20% rabatu na cały asortyment :) Zniżka będzie ważna do 20.04.2022.

No i jeszcze #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania zakupki o wartości 100 zł w naszym sklepie. Losowanie pośród plusujących ten wpis odbędzie się jutro koło godz. 13:00, oczywiście za pomocą #mirkolos . Zielonki młodsze niż ten wpis nie biorą udziały.

Słońce na horyzoncie, pewien krążownik pod horyzontem, nic tylko się cieszyć! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #skarpetkiboners #zakupy #noszekolorowe
Sox-in-the-Box - Hej kochani, może macie ochotę na wiosenne zakupy kolorowych skarpet...

źródło: comment_1649932106txeAIqSdex1i2LQ5oyRZL4.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@bombelaz: Oki, może innym razem. Dziękujemy w każdym razie za komentarz i zapraszamy do pulsowania, wtedy przyjada do Ciebie same ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Garulf: mamy obecnie braki rozmiarowe, w dużym stopniu przez zwyczajny brak kasy. Daj znać jakie modele Cię interesują, postaram się je jak najszybciej uzupełnić i przedłużę dla Ciebie kod rabatowy @Hatsuban: ważne, że papa zrobił xD
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: no właśnie żadne modele mnie nie interesują. Do takiego Stance to nawet nie macie podjazdu, choć wolałbym u polskiej marki zostawiać swoje pieniądze ()
  • Odpowiedz
@Garulf: Wiele ich modeli jest robiona sitodrukiem, nasze wszystkie są wzorowane w strukturze skarpety. Nie wiem jak u nich z jakością, ale cenowo też chyba jest roznica. My robimy wszystkie skarpetki na maszynach 200-igłowych, bezszwowe. Produkcja też jest nasza, do tego bazą jest oplot dość gruby, więc skarpety są mocno elastyczne ( ale tez kurczą sie w praniu w zbyt wysokiej temperaturze ). Pośród Mirasow mamy opinie dość zadowalające, wiec
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: jakościowo jest petarda, mam z 50 par i dają radę zarówno w praniu jak i w wielu nadzwyczajnych sytuacjach :) Nie wiem czy ludzi interesją 200-igłowe maszyny, ludzi interesuje look i to jak się prezentują. Bardzo się cieszę, że mirasy zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°) i choć nie wiem jaki jest wasz target to z bólem serca stwierdzam, że te modele są strasznie nudne i
  • Odpowiedz