Wpis z mikrobloga

@topola_osika: kościoły są pięknym zabytkiem, pomnikiem wielu wieków, dzięki nim możemy zobaczyć jaka w konkretnym wieku była moda architektury. jednak patrząc na to co przy okazji niosą za sobą te wspaniałe strzeliste budynki straciłem do nich wrażliwość.
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Z patologią pan nic nie zrobisz. Ani tego nie wychowasz bo to bez rozumu łazi, ani nie zwalczysz bo jak wszy pełno. Można nawet jednemu czy dwóm wybić zęby albo łapy przetrącić, to następni przyjdą bo to z byle gówna się rodzi a gówno to jedno czego na świecie nie brakuje.
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: za przyłapanie na czymś takim powinno się wandala z miejsca zabierać do salonu tatuażu, w którym na jego koszt robiono by mu na czole dokładnie taki tatuaż jak ten jego osrany "tag"
Za pierwszym razem tymczasowy, w przypadku recydywy permanentny
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Miałem kiedyś kolegę "bombiarza", czy jak tam te zjeby na siebie mówią, który lubi bazgrać swoje autystyczne wysrywy na elewacjach i co gorsza, również na pociągach. Kiedyś nagrał film, jak malują sprayem pociąg i pochwalił się swoją głupotą na fb. Oczywiście na filmie byli w kominiarkach i upubliczniali film pod pseudonimem grupy, ale kilu znajomych dostało od niego filmik, na którym widać modry tych kretynów jak przygotowują się do "dzieła".
  • Odpowiedz
Swoją drogą, ludzie którzy nie mieli styczności z tą subkulturą, jej nie zrozumieją


@avoner: miałem styczność z tą subkulturą i zawsze potępiałem niszczenie zabytków
  • Odpowiedz
Sam za tagami nie przepadam, choć na niektórych można zawiesić oko, ale jak wyżej napisałem, są zależności ;)


@avoner: dla dużej (i ładnej) wrzuty na starym murze czy moście zawsze props, ale takie słabe tagi na każdej kolumnie i nowym budynku to rak jak #!$%@? i takimi zagraniami środowisko tylko sobie psuje opinie.
  • Odpowiedz
Ze wszystkich trzech grup, największymi amebami są kibole.


@avoner: A jednak nie XDD

W środowisku kiboli jednak istnieje pewien nacisk na to, by nie bazgrać po odnowionych elewacjach. Nie wspominam już nawet o zabytkach. I tak, znajdą się mniej ogarnięte jednostki, które jednak wybazgrzą.

Różnica jest taka, że wśród kiboli malowanie po nowych elewacjach lub zabytkach jest krytykowane, a wśród tych obszczańców od szlaczków jest to tłumaczone.
  • Odpowiedz
@avoner: Super subkultura xd Podobnie jak z malowaniem pociągów. Koszt czyszczenia od kilkuset do kilku tysięcy złotych, które mogłyby zostać przeznaczone na potrzeby poprawy bezpieczeństwa, bo jeden z drugim półmózgiem postanowił zdobyć fejm.
  • Odpowiedz
@avoner: to niech sie jeden z drugim pier*olnie na line i fame w mieście wzrasta przynajmniej o te 100% :)
co to za tłumaczenie, że zdobywa się tak szacunek? Ktoś #!$%@? płaci za te renowacje waszych gówien pedalskich. Już lepiej jebnij jakas swastyke albo zetke na scianie
  • Odpowiedz
@avoner: to tak jakby dzisiaj pojawiła się nowa subkultura nie wiem, nazwijmy ją "Srakaton" która za cel by stawiała postawienie klocka w każdym nietypowym miejscu, im więcej klocków i to w nietypowych miejscach, tym fejm się coraz bardziej zgadza.

Niby to też "subkultura", ludzi którzy mają jakiś cel, wspólne działania i chęć zdobycia fejmu, ale nie ma co się oszukiwać, że końcem końców jest to robienie gówna
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: u mnie w okolicy chłop postawił sobie elegancka bramę (ładny antracytowy kolor z brakiem przerw pomiędzy szczeblami bo taka moda - na oko wydał z 8k.). W nocy jakieś debile mu "otagowany" bramę. Za takie coś powinno się łamać ręce.
  • Odpowiedz