Wpis z mikrobloga

To już chyba ostatni wpis dotyczący mojego januszexu, rozpętałem mała wojnę xD. Otóż mamy kierownika, któremu cały czas puszczają nerwy, odzywa się chamsko do pracowników, ogólnie padaka z typem.

Byłem dziś u niego w biurze 2x jakieś wartości podać bo za pierwszym razem się pomyliłem. Wywiązała się dyskusja gdzie nagle gość wpadł w szał xD zaczął się dosłownie drzec, przeklinać, a gdy mu powiedzialem, że to i to nie należy do moich obowiązków to wpadł w jakiś szal xD ogólnie kabaret, gdzie jeden gość się temu przysłuchiwał. Wysłuchałem debila i mowie, że nie mam zamiaru z nim rozmawiać skoro podnosi głos i przeklina i wychodzę, a gość do mnie

"Spróbuj wyjść z biura nim nie skończę mówić to pożałujesz". To się go grzecznie pytam co mi zeobi

"Wyjdź to się przekonasz" i poszedłem w #!$%@? xD

Nasmarowalek potem pięknego maila do moich przełożonych, że takie zachowanie jest abstrakcyjne, opisałem całą sytuację xD wkleiłem "HR" do kopii i za 2 min telefon od kierownika bym przyszedł do HR xD (HR zajmuje się gość od finansów)

Tak dalej gadka, że jeśli mam proboek to mam powiedzieć jemu, a nie pisać maile, że on mi ZABRANIA pisac takich maili, że to nie przedszkole by skarżyć (tak mi powiedział xD) ogólnie typa tak podkurieoem, że ciśnienie over 99999 xD a ja na spokoju i luzuku. Na końcu mi kazał wyjść z biura xD elo

Jutro chyba idę na L4 i #!$%@? ten kuridolek

#pracbaza
  • 15
Jutro chyba idę na L4 i #!$%@? ten kuridolek


@porterhouse: Takie to powszechne żeby brać el quattro przed odejściem z pracy? Dzisiaj pytałem na tagu czy to nie jest zbyt bezczelne i czy to nie wyłudzanie hajsu i że widać na zaświadczeniu ten okres bezskładkowy bodajże i następny pracodawca się domyśli
@porterhouse: Wyślij tego maila jeszcze raz i dodaj do tego jeszcze jakąś państwową instytucję, która mogłaby się tym zainteresować (nawet jak nie ma takiej no to w/e niech leci też na zewnątrz firmy). Będzie jeszcze śmieszniej xD
@Arthizo: najgorsze jest to, że nie mam żadnej innej pracy ugranej. Jakbym miał to dziś wypowiedzenie + L4, a tak zrobił się kabaret bo oni szukają kogoś na moje miejsce (nie wiem czy wiedzą, że ja wiem xD) ja tam nie chce robić, ale jednocześnie się nie zwolnie bo zostanę na lodzie. Plan jest taki by mnie sami zwolnili i wtedy idę na zasiłek albo ja się zwalniam jak tylko ugram