Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@TwujKoshmar: kupiłem Cyberpunka na Xbox Series X dopiero gdy wszedł next gen patch, i jak na razie świetnie się bawię. Widać, że dało się wyciągnąć z tej gry jeszcze więcej, ale ilość bugów obecnie jest zaskakująco mała. Najgorsze było sterowanie, które trzeba było samemu ustawić.

Dla mnie to najlepsza singleplayerowa gra w jaką grałem. Ale to tylko moja opinia.
@PieceOfShit: Co ty #!$%@? czlowieku. Mam to gowno od premiery. Na poczatku ta gra latala na 15 klatkach xD Po 1 patchu bylo pozniej git, pozniej dali kolejny i #!$%@? znowu gre. Optymalizacja tej gry to gowno. Pomysl dobry, ale wykonanie beznadziejne. Dodatkowo zabrali kase z naszych podatkow na ten farmazon. Gdyby nie bylo #!$%@? optymalizacji i bugow to jest to gra max 6/10, a przez bugi to jest 2,5 moze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kcrgs: nie wiem na czym grałeś, ale ja na pięcioletniej karcie z średniej półki, na low-medium miałem prawie zawsze te 60 klatek. Grę przeszedłem już w styczniu, więc co się dalej działo w kwestii zmian, wiem tylko z changelogów.
Gra jest fajna, ale za krótka. Po przejściu wszystkich questów próbowałem jeszcze wyczyścić mapę z zadań open worldowych, ale dość szybko odpuściłem, bo to bardzo repetetywne.
Glitchy wizualnych było sporo, ale one
@kcrgs: też miałem złe pierwsze wrażenia, byłem wściekły na CDPR, ale teraz po ochłonięciu taka jest moja opinia. Większość tych crashy i glitchy które skompilował między innymi Crowbcat pochodziły z PS4 i Xbox One. Wiem że to #!$%@? ze strony producenta wydać grę w takim stanie, no ale te problemy mnie nie dotyczyły na PC.

Z jednej strony każda z ww. konsol ma stary dysk talerzowy, 10-letni APU, mało RAM, więc
@PieceOfShit:

Główna krytyka gry jest związana z niedotrzymanymi obietnicami i wyciętą zawartością.


A to dlatego już na premierę mi się podobał, wystarczyło nie śledzić marketingowego #!$%@?
@TwujKoshmar: Całe życie piraciłem gierki, wyszedł Cyberpunk i sobie pomyślałem a niech stracę! Nie chce mi sięcodziennie pobierać torrenta z całą grą. Myślałem że łatwki będą co parę dni xD

No i straciłem xD Chociaż tyle że kupiłem przez VPN z rosji za 60zł a nie 200 xD
Nauczka na przyszłość ? Zawsze pirać a kupuj dopacowane super edycje pare lat później za 20zł ^<^