Wpis z mikrobloga

Użytkownicy Wykopu mają krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @scapegoat ,okazało się, że chłopak popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet i mirko, a nawet to mu zabraliście!

Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił s---------o bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłosniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

#wykopoczta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@relik39: Prawda to, czy nie prawda, prawda jest jedna - wykopoczta to największe zagęszczenie debili w tych stronach internetu, które co edycję przebiega tak samo - na początku śmieszkowanie, fajna atmosferka, a na końcu 3/4 osób się cieszy z paczki, a pozostali wyzywają, hejtują, tworzą jakieś listy hańby i robią z siebie idiotów publicznie, bo muszą napisać nowy list na dwie strony i ich ręka boli i mózg z wysiłku.
  • Odpowiedz
@agatka_95: Bo nie wysłał nie zrobił swojej paczki.

@Mave: Raczej ich boli to, że poświęcili swój czas i pieniądze na stworzeniu paczki dopasowanej do danej osoby, która zlekceważyła sprawę. Też bym się w-----ł gdybym wydał kasę i poświęcił swój czas dla osoby, która ma mnie w poważaniu...
  • Odpowiedz
@Naczelny_Urzednik_RP: Ale na początku każdy mówi, że to zabawa i w ogóle, a na koniec oczywiście przeradza się w serious business, bo napisaliśmy na cebuli nick A, a wysyłamy do B. Czasami komuś coś wypadnie, czasami ktoś trafi do szpitala, albo popadnie w problemy narkotykowe, różnie bywa. Jak ktoś nie wyśle paczki do osoby A, tylko do osoby B z winy osoby A, to chyba osoba B zrozumie, że to
  • Odpowiedz
@Mave: To ja narobiłem dymu, więc czuję się zobowiązany do odpowiedzi. Ja wylosowałem @scapegoat i miałem wysłać do niego paczkę, ale z racji, że on swojej paczki nie przygotował dla kogoś innego to został z zabawy usunięty. W tym przypadku paczka przygotowana bezpośrednio dla niego pójdzie do kogoś innego, bo po prostu nie mam ani czasu ani zbędnych funduszy, żeby robić teraz nową paczkę, a tamtą wyrzucić, bo nie
  • Odpowiedz
@Mave: każdy może odpowiednio wcześnie poinformować, że jednak nie da rady wywiązać się z deklaracji stworzenia paczki i nie było by problemu, ale takie osoby milczą i do końca nie wiadomo co z takimi zrobić
  • Odpowiedz
@Nietopesz: Nie najlepiej to świadczy raczej o ludziach, którzy takie listy tworzą. No sorry, ale jeśli widzisz w wyzywaniu kogoś od cip, życzeniu mu c---a w dupę i żeby go "c--j strzelił" HUMOR i ZABAWĘ to nawet nie wiem jak to skomentować.

@crosfire: Powinno się je wykluczać z zabawy, tak jak do tej pory i już. Po co ta nagonka, wyzwiska i ból dupska? Po prostu naszym chłopakom
  • Odpowiedz
@Mave: Nie wypowiadam się na temat tych wpisów, bo to nie moja sprawa. Nie mnie osądzać czy ktoś na nie zasłużył czy nie i nie odpowiadam za to, co piszą inni. Niektórzy przeginają, ale to nie moja sprawa. Wypowiedziałem się tylko na temat listy hańby, która jest jak dla mnie zwykłą akcją, jak przy każdej wykopowej aferze.
  • Odpowiedz
@Mave: nie chodzi o o zabawę bo nikomu to przyjemności nie sprawia, po prostu takich zachowań nie powinniśmy tolerować a osoby które dają d--y piętnować i tyle -_-
  • Odpowiedz