Wpis z mikrobloga

Planuje dać po kablach 1 raz, ale mam problem bo nie jestem pewien czy się nie przekręcę jak połączę leki które biorę z helupą, więc proszę o radę doświadczonych kolegów czy mogę na luzie połączyć fluoksetyna + olanzapina czy raczej najpierw odstawić i nie mieszać. Jak ma być fajnie to niech chociaż będzie parę razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #narkotykizawszespoko #heroina
  • 22
tramca


@NotJakpon999: mi to w sumie jeden #!$%@?, od zawszę miałem ciągoty żeby spróbować helu, ale tak się wzbraniałem cały czas ale teraz już mi przeszło i mam #!$%@? więc helupa mi najbardziej odpowiada
@Akatora: no to wal, tylko jak mówię - na tych lekach jest szansa że nie zadziała i ja bym na Twoim miejscu odstawił przed puknięciem. No ale to też kwestia osobnicza, może na Cb zadziała normalnie. Jak brałem oxy z byłą, która brała jakieś SNRI, to ugrzewały ją porządnie, więc no różnie bywa
w sumie #!$%@? zanim uda mi się ogarnąć coś naprawdę dobrego trochę minie czasu mało osób interesuje teraz heroina w moim otoczeniu i większość ludzi mi będzie #!$%@?ć żebym nie brał jakieś kocopoły, no tak że idealnie mam czas na odstawienie xD
@MagikLOL: chęć spróbowania heroiny ciągnie się za mną od dawna a w końcu nic za bardzo mnie przed spełnieniem tego nie broni a kwas to musi być na koniec zabawy bo mam cykora ze mi za mocno zryje beret
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Akatora: nieznaczna różnica. W każdym razie lepiej spal, bo kablub może zbyt ci się spodobać. Uważaj na to już 3 raz jestem czysty a to ciężki zalug i zmienia człowieka
Co do mieszania z kwasem lepiej solo hel na pierwszy raz uwierzyć mi. Ten nix jest różny. Kumpel mi schodził po takim mixie a ja w drugiej kolejności jak kwas zszedł i miałem zawale to hel mnie pięknie zrobił i uratował