Wpis z mikrobloga

@ujdzie: Mnie nie pytales, ale moge sie podzielic swoimi wrazeniami. Po pierwsze konsola jest lzejsza niz by sie to wydawalo, sprawia wrazenie fajnie wywazonej konsolki. Po pierwszych dwoch dniach prawa reka mnie troche bolala, ale dzisiaj mija tydzien i juz jest spoko.

Jęsli chodzi kontrolki, to gałki są troche za daleko od krawedzi i tez ciut za wysoko, mam male dlonie i jak sobie oprę decka i go luzno zlapie, to
@ujdzie: Ja wiele nie powiem na razie, może po weekendzie kiedy spędzę więcej czasu.

Wydajnościowo wydaje się być spoko, choć jak wspomniałem niewiele miałem okazję pograć. Zastanawia mnie tylko czas startowania Risk of Rain 2 (mam wersję 512 GB) - to chyba problem tej gry, bo odpala się okropnie długo.

Jakość wykonania ogólnie na plus ALE miałem sytuację, gdzie byłem przekonany, że lewy trackpad jest uszkodzony, momentami jakby pozostawał wciśnięty, ogólnie
@ujdzie: Nie dziwię się - ja po prostu na coś takiego czekałem od lat, Switch mnie tylko utwierdził, że chcę bardziej otwartego Switcha ze Steamem, bo lubię sobie pograć w rogaliki, turówki wszelkie, ogólnie z reguły wolne rzeczy, a niekoniecznie mam ochotę siedzieć przed PC w tym celu. I jestem pewien, że wiele osób się odbije od SD, bo od razu czuć, że to nie jest konsola - choćby fakt, że