Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem na ruski wykop pikabu wypowiedź, że DLR jest gotowa użyć broni chemicznej w Mariupolu. Nieźle się teraz plączą w tych tłumaczeniach. Jedni gadają, że przecież wojska chemiczne mogą używać tylko miotaczy ognia ( normalnie ulga, że weź), granatów łzawiących czy tam innych specyfików. Kolejni domagają się potwierdzenia i wołają admina bo to niepotwierdzona informacja (rzecznik nie wie co gada) a jeszcze inni mówią, że bardzo k*rwa dobrze i im się należało. Tym gościom nigdy nie dogodzisz o ile nie jest to bohaterska historia wyzwalania kraju z rąk faszystów.

#pikabu #wykop #rosja #wojna #ukraina #trolling #prawda #ruskastronamocy #propaganda
Pobierz Kagernak - Wrzuciłem na ruski wykop pikabu wypowiedź, że DLR jest gotowa użyć broni c...
źródło: comment_16496944529gOz84HIJz0gUZmf1Bn96L.jpg
  • 8
Wrzuciłem na ruski wykop pikabu wypowiedź


@Kagernak: Pikabu to nie jest ruski wypok, to nie jest nawet poczytne miejsce w rosyjskim internecie. W opinii rosjan jest to ostatni poziom propagandy i zbiorowisko zjebów proreżimowych (tzw. waty). Jeżeli chcesz poznać jako tako aktualne nastroje idź na VK które to jest jeszcze dostępne dla rosjan, nie zablokowane ale z usuwaniem postów i cenzurą, niemniej da się wyczuć nastroje patrząc na oceny komentów. Ewentualnie
@niewiempoco: O chłopie do DTF ja już nie chcę się zbliżać. Już trochę tam siedziałem i nie mam zamiaru tam wracać (ʘʘ). Z tym VK to może i niegłupie, ale tam już siedzi dużo ogarniętych ludzi, to względnie normalne miejsce. A co do porównania do wykopu to chodziło przede wszystkim o strukturę strony czy jak to się tam nazywa. W kontekście ludzi to prawda, tutaj nigdy nie
Z tym VK to może i niegłupie, ale tam już siedzi dużo ogarniętych ludzi, to względnie normalne miejsce


@Kagernak: VK jest tych samych właścicieli co TJ (jak i DTF i ..Coub - ale to pewnie wiesz). Odkąd cenzor wywalił im TJ to na VK panuje takie ciche niepisane unikanie tematów wokołowojennych aby jeszcze jakoś utrzymać ten serwis (chociaż latają komenty o 15 rublach i watach, masowo też są usuwane wypowiedzi). Ale
Pikabu to nie jest ruski wypok, to nie jest nawet poczytne miejsce w rosyjskim internecie. W opinii rosjan jest to ostatni poziom propagandy i zbiorowisko zjebów proreżimowych (tzw. waty).


@niewiempoco: Nie zgodze się. Znaleziska maja tam około 4 razy tyle głosów jak nie wiecej niż u nas. Po kilkanascie tysiecy czy ponad 20 to czesty wynik. Nie wiem wiec jakim cudem ma to być neipopularne mijsce.
Dodatkowo pikabu było bardziej liberalne
Nie zgodze się. Znaleziska maja tam około 4 razy tyle głosów jak nie wiecej niż u nas. Po kilkanascie tysiecy czy ponad 20 to czesty wynik. Nie wiem wiec jakim cudem ma to być neipopularne mijsce.


@szurszur: No może nie tak że pikabu "nie ma", rosja to wielki rynek i oczywiście że pikabu ma swoich sporych fanów, ale gigant jak wiemy to VK. Nie znam tez pikabu z przed operacji więc