Wpis z mikrobloga

Otwieram kontrowersyjną nitkę na gry, które według wielu są TOP i 10/10, a Wy się na nich zawiedliście/odbiliście się od nich.
Ode mnie #niepopularnaopinia o The Last Of Us, które według mnie gdzieś dopiero po połowie gry zaczęło się rozkręcać, ale pod koniec zaczął nudzić mnie gameplay. Jeżeli chodzi o oprawę audio-wizualną, to nie ma nic do zarzucenia, fabuła generalnie też okej, chociaż momentami przewidywalna i sztampowa (chociaż niektóre zwroty akcji były ciekawe). To co najbardziej mnie wkurzało, to brak logiki i konsekwencji w niektórych elementach, np. napierdzielanie się na pięści z zombiakiem, którego ugryzienie powoduje śmierć czy, to że w elementach skradankowych wrogowie zupełnie nie zwracali uwagi na naszych kompanów i w sumie to mogli bez problemu przebiec im przed nosem jak gdyby nigdy nic xD. Do tego powtarzalni wrogowie, którzy w sumie niewiele wnieśli do gry i poza kilkoma momentami, gdzie trzeba było rzeczywiście pokombinować, żeby przejść dalej, walka nie dawała mi satysfakcji.
A i bym zapomniał o chorych wymaganiach do zdobywania pucharków, przez co platyna jest masochizmem xD. Poza tym nie przepadam za półotwartymi światami, w których mam wrażenie, że fabuła sugeruje jak najszybsze przejście dalej/ucieczkę, a ja chodzę po domkach, żeby nic nie przeoczyć, bo nie będę mógł tu wrócić- strasznie odbiera mi to radość z gry.
Ogólnie nie mówię, że jest to produkcja beznadziejna czy nawet słaba, bo moim zdaniem jest to gra 7,5-8/10, ale po opiniach spodziewałem się fajerwerków, a tego, w mojej opinii, nie dostałem.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ekspertów z tagów
#gry #grykomputerowe #pc #pcmasterrace #playstation #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #tlou
OdmieniecGerwant - Otwieram kontrowersyjną nitkę na gry, które według wielu są TOP i ...

źródło: comment_1649691872fetRrNAjdqEh1jZs6khW7y.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OdmieniecGerwant Uncharted 4, nudne to dla mnie, trylogię przeszedlem dwa razy, na ps3 i ps4, i to wszystkie trzy gry pod rząd, na jednym wdechu, a tu jakaś wolna akcja, spodziewałem się większej rewolucji, spoko, że ograniczyli walkę ale za to jest tu więcej nudnego chodzenia i gadania, zagadek też mało, przynajmniej do połowy gry, bo reszta gry czeka na lepsze czasy
m.....a - @OdmieniecGerwant Uncharted 4, nudne to dla mnie, trylogię przeszedlem dwa ...

źródło: comment_1649694389fFqVdqIYqv3H840IjXnRMK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: last of us, tak jak wiele nowożytnych gier to porażka. Nudne jak #!$%@?, w ogóle nie grywalne. O co tu chodzi? To już elastomania o wiele fajniejsza giera. Co to jest za pomysł, że zamiast gry masz długie klipy wideo i co jakiś czas musisz naciskać dwa przyciski albo przeszukać pokój xD przecież to jest bardziej interaktywny film a nie gra. W gierki się gra a nie ogląda dla
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: ostatnio w końcu ograłem Call of Juarez Więzy Krwi, zasadzałem się na to kilka lat. Nie byłoby tak źle ale te cholerne pojedynki rewolwerowe tak mi psuły zabawę... i fabuła średnia. A z takich od których sie odbiłem to bo faktycznie nie miałem motywacji do ukończenia to Lost Planet, Dead Rising 2, Shenmue (kurnia 5 podejść miałem XD), Wiesiek 3, ReCore i Elex. Więcej ni pamiętam
  • Odpowiedz