Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Szukalem odpowiedzi w internecie ale mogłem znaleźć ci konkretnego. Może ktoś tu ma jakieś doświadczenie w tym temacie. Czy ketamina wchodzi w reakcje z benzodiazepina a dokładnie alprozolamem? Wiadomo że benzodiazepiny to trip killery ale ketamina to nie jest normalna substancja psychodeliczna tylko raczej dysocjacyjna i znieczulająca
#narkotykizawszespoko
  • 9
@Olanyprzegryw: tak osłabia działanie euforyczne ketaminy, plus trip jest spokojniejszy.

Poza tym duzo łatwiej przedawkować kataminę i wprowadzić się w pełna anestezje. Co może być zabójcze w skutach bo może nastąpić depresja oddechowa.

Nie na darmo ketamina + benzo są częścią anestezji wieloskładnikowej
@Jakis_Leszek: dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W żadnym wypadku nie chciałem łączyć tych dwóch substancji po prostu wolałem mieć pewność. Benzodiazepiny stosuje rzadko doraźnie w małych dawkach. Ketamina pomaga mi w walce z depresją. Miałem bardzo zły dzień więc musiałem skorzystać z alprozolamu. Teraz już jestem w 100% pewien żeby odpuścić Ket dopóki nie zejdzie ze mnie benzo.
@Olanyprzegryw: Spoko loko polecam się na przyszłość.

A w jakich dawkach stosujesz ketaminę?
Oraz jak często?

Jak nie masz napadów lęku/paniki to polecam inne benzodiazepiny niż alprazolam, chociażby diazepam, mniej uzależnia i działa dłużej.
@Jakis_Leszek: stosuje można powiedzieć w takich dawkach jak dopuszczonych do leczenia. Wyczytałem że w klinikach specjalizujących się leczeniem ketaminą podają dawkę 35 mg 2 razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie a potem dawka potrzymujaca raz w tygodniu. Efekty są w moim przypadku spektakularne bo objawy depresji odeszły jak ręką odjął. Oczywiście raz wprowadziłem się w stan K-hole żeby zobaczyć jak to jest i też to było ciekawe doświadczenie.
@Olanyprzegryw: ja zauważyłem że taki k-hole poza fajnym resetem mózgu który mi go jakby ”oczyszcza”, to sprawia że przez następne kilka tygodni podchodze zauważalnie bardziej pozytywnie do świata. W sensie że nie skupiam się tak na negatywnych rzeczach i jestem w stanie efektywniej funkcjonować. Tyle chciałem od siebie dodać.
@Olanyprzegryw:

podają dawkę 35 mg 2 razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie a potem dawka potrzymujaca raz w tygodniu.


A co robisz podczas takich niskich dawek? Słuchasz muzyki? Czy może coś innego?

Fakt niskie dawki pomagają poczuć się lepiej doraźnie, ale moim zdaniem dopiero głębsze tripy albo k-hole pomaga spojrzeć inaczej na świat i na własne problemy co daję ogromny efekt terapeutyczny, a przy okazji "zresetować się" głowie. Czego nie
@Jakis_Leszek: tak leżę i słucham muzyki czuje się świetnie. Podczas pierwszego razu przy dawce 35mg napisałem esej na temat swojego życia czego w życiu normalnie bym nie zrobił. Ale zgadzam się z Tobą dopiero po k-hole poczułem efekt jakby "oczyszczenia" sam k-hole nie był przyjemnym doświadczeniem ale stan na następny dzień mogę opisać jako przełomowy dla mnie i dla mojej psychiki.