Wpis z mikrobloga

@pavel_ski też jestem ciekaw, najlepiej coś co sprawdziłoby się też jako pokrowiec na siedzenie, bagażnik gdy trzeba przewieźć cos brudnego, sypkiego itp. Jakiś koc raczej ale niezbyt włochaty.
  • Odpowiedz
@pavel_ski: ja w tamtym roku miałem kupować pokrowiec antygradowy 14mm. Ale spytałem się producenta, czy ochroni mi auto przed gradem jaki rok temu rozwalił mi auto w Krk, kulki tylko nieco mniejsze od tenisowych. I dostałem odpowiedź że przed takim nie ochroni. Według mnie najlepsze było by to co dodalem fotkę. Duży grad przez to nie przejdzie, a ten co przejdzie szkody nie zrobi. Ale jest to za ciężkie i nie
0czykobry - @pavel_ski: ja w tamtym roku miałem kupować pokrowiec antygradowy 14mm. A...

źródło: comment_1653115600DBXh2WWMhfxxZLDpmmifLZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pavel_ski: Posiadam taki pokrowiec, 1 garaż i aktualnie 3 samochody więc jest problem. Pokrowiec ma jedną wadę zawsze coś zarysuje auto. Jak użyjesz na czysty samochód i czysty pokrowiec to pół biedy. Jeśli jesteś natomiast fanem detailingu to raczej nie dla ciebie. Mam ten najgrubszy z polskiej firmy na P. Jesli chodzi o kwestie gradu, to na pewno chroni przed małym i średnim. O takim jaki w okolicach krk był raczej
  • Odpowiedz