Wpis z mikrobloga

@smierdakow: dzięki, może trudno w to uwierzyć ale stawiam na jakość:) tak zrobię jak ogarnę odpowiednią ilość regałów bo na razie większość książek stoi w dwuszeregu
  • Odpowiedz
@pol-scot: zainstalowałem sobie. Bardzo fajna, na razie wrzuciłam to co było pod ręką testowo, a jak już zacznę na poważnie układać księgozbiór to go skataloguję sobie w całości i w końcu dowiem się ile tego mam. Dzięki!
  • Odpowiedz
@pol-scot: spokojnie, należę do zwolenników kopii zapasowych. Pracę licencjacką, żeby mi jej szlag nie trafił przypadkiem, miałam na bodaj czterech różnych nośnikach xD
  • Odpowiedz
@pol-scot: muszę zrobić to samo, mam kilka tysięcy książek porozkładane po pułkach w sypialni i w pokoju na poddaszu i trzy razy tyle w kartonach na strychu i nie mam pojęcia co tam jest w większości. Dobry temat, dzięki :)
  • Odpowiedz
@power_bank: Nie używam autokorekty ani słownika na pececie, to na co mam zwalać? Czeski błąd w zasadzie jest tu dobrym określeniem bo jestem świadom jak powinno się pisać "półka", ale po #!$%@? mam Ci się tłumaczyć? Źle napisałem i tyle, zdarza się. PiS&Loff ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz