Wpis z mikrobloga

W mediach huczy, że Lewandowski ma opuścić Bayern i przejść do Barcelony.

Bardzo bym tego chciał, bo Bundesliga jest niepoważną ligą. Myślę, że Lewy nigdy nie będzie wymieniany w gronie najlepszych w historii, jeśli spędzi w Niemczech całą karierę. No bo - powiedzmy sobie szczerze - ciężko traktować poważnie ligę, w której od 10 lat jest ten sam mistrz. Ostatni raz Bayern nie wygrał Bundesligi w 2012 roku, a piłka nożna wyglądała wtedy tak:
-trenerem reprezentacji Polski był Franciszek Smuda
-było Euro 2012
-Cristiano Ronaldo miał 27 lat
-Lionel Messi miał 25 lat
-mistrzem Polski był Śląsk Wrocław
-Neymar grał w Santosie
-Kylian Mbappe miał 13 lat

I dalej można sobie wymieniać. Bundesliga jest śmieszna i mam nadzieję, że Lewandowski ma w sobie wystarczająco ambicji by opuścić swoją strefę komfortu i przejść do La Ligi lub Premier League.

#pilkanozna #mecz #bundesliga #lewandowski #bayernmonachium #barcelona
Kamenes - W mediach huczy, że Lewandowski ma opuścić Bayern i przejść do Barcelony. 
...

źródło: comment_1649683940r5KIujlqDMyXPeSYikwcjL.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamenes: Skończ się kłucić z ignorantami,to bez sensu,wyjasnisz jednych,to zaraz kolejni się przyłączą do dyskusji ze swoimi argumentami.Przypominam że głównym tematem wątku jest najzacniejszy obok jana pawła drugiego polak w historii,czyli Roberdzik.Wszyscy chcemy dla niego jak najlepiej,a w obecnej chwili najlepszym rozwiązaniem jest po prostu transfer do mocniejszej i bardziej medialnej ligi.ON TO PO PROSTU MUSI ZROBIĆ,TO JEST OSTATNI DZWONEK Powody takiego rozwiązania wyjaśnione powyżej,zamykam dyskusje
  • Odpowiedz
@aut91: lol bundesliga to jest pazdzierz i Legia Monachium wygrywa od 10 lat bo podkupuje skład od ligi. Na całą kadrę ponad połowa jest od sąsiadów.

Co do brudnej kasy i zadłużania to iks de
Nie wiem co to wgl za argument, że kluby jadą na długach XD
Borussia czy inne kluby są tak samo w
  • Odpowiedz
@Kamenes: Barcelony nie stac na lewego, wiec to jest temat calkowicie zamkniety, jak juz to real jesli chodzi o hiszpanie (ale tu juz kilka lat za pozno, no i karim z druga mlodoscia), pozostaja kluby z czolowki premier league, ktore stac na spelnienie oczekiwan finansowych roberta. No i jest jeszcze psg, ale robert juz dawno mowil, ze francja go nie interesuje. Osobiscie mi sie wydaje, ze zostanie w bayernie na
  • Odpowiedz
@queuele:

Uwielbiam argument, że Bundesliga nie jest ligą poważną, bo Bayern kupuje piłkarzy od rywali.

Po pierwsze, czy istnieje jakikolwiek zapis, który by tego zabraniał? Nie istnieje. Czy w Anglii kluby z TOP4 kupują zawodników z innych angielskich klubów? A jak, oczywiście. Czy Juventus kupił Vlahovicia z Fiorentiny? A jak! Skandal! Jak tak można! Kto to widział, żeby na wolnym rynku jeden klub akceptował ofertę klubu z tego samego kraju?! NO NIEBYWAŁE, JAK TAK
  • Odpowiedz
@queuele: Oj tak, co okienko bayern podkupuje zawodników z innych klubów Bundesligi. Nie to co np. taka biedna borussia dortmund, która w trakcie trwającego sezonu ogłosiła, że jej nowym trenerem będzie rose z gladbach przez co drużyna dosłownie rozpadła sie. Mówi ci coś słowo „prestiż”, bayern w Niemczech jest szczytem marzeń większości piłkarzy grających w lidze, dlatego taki sabitzer przyszedł za grosze, bo chciał grać wyłącznie dla Bayernu
  • Odpowiedz
@pafk1233211:

Mało tego, ten Sabitzer jeszcze jako junior zdaje się w Salzburgu jeździł na mecze do Monachium i nosił w domu koszulkę Bayernu. Jak on śmiał, powinien przecież kibicować Barcelonie/Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kamenes
Panowie, ale La Liga jest liga bardziej prestiżową, mocniejsza od bundesligi, z tym nie możemy się kłócić.
To co robią hiszpańskie zespoły w Europie, a szczególnej Real to jest jakiś kosmos.

Hiszpańskie finały w LM, Ronaldo, Messi...
Jeśli Lewy chce zostać zapamiętany powinien przejść, według mnie i to tak za późno 3
  • Odpowiedz