Wpis z mikrobloga

@ZaPolish: nwo pełną gębą ( ͡° ͜ʖ ͡°) prywatna firma wystawia certyfikaty rezydencji podatkowej. sorry nie wierzę za bardzo w nwo, ale ostro powalone. ja nigdy nie musiałem nic takiego brać, ale wystarczały zawsze papiery rejestracyjne firmy jak już, ale to może być związane, że działalność mam poza eu. dla mnie osobiście to brzmi jak jakieś złe tłumaczenie i nigdy nie pomyślałbym o rezydencji podatkowej potwierdzonej przez
@masiakla: w booking.com od razu wiedzieli o co chodzi i prześlą certyfikat na maila za parę dni. A w microsoft jak w lesie. Raz, że się dodzwonić nie idzie, a na czacie typ nie wie o co chodzi.

a służy to chyba wyłącznie truciu dupy przez polski US
@ZaPolish: nie chodzi tobie o certyfikat rezydencji podatkowej microsoftu a nie od ms? nie wiem z jakich ich usług korzystasz, ale pewnie będzie w sekcji billing czy coś do pobrania a jak nie to możesz zawsze wysłać im support request. mi najczęściej odpowiadają szybko.
@ZaPolish: ciągle jest to dla mnie dziwne, bo ty nie powinieneś zbierać takich rzeczy od swojego usługodawcy. są umowy na podstawie, których us polski czy inny może skontaktować się z irlandzkim np. o wydanie takich rzeczy itp. itd. jedyne co mogę na dobrą sprawę sobie wyobrazić to jakiś podatek u źródła czy coś, ale wątpię byś zakupywał reklamy aż za takie pieniądze, może jakiś należny vat po twojej stronie jeżeli kupujesz