Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: @LegendarnyFidoDido: @xaliemorph: wykopki wiadomo, jakby były eksplozje w mieście gdzie były największe zamachy terrorystyczne w historii poszli by sprawdzić czy terroryści nie potrzebują pomocy. Każdy normalny człowiek słysząc eksplozje w USA #!$%@? jak najdalej, zwłaszcza w mieście, które co jakiś czas terroryści sobie obierają na cel.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_terrorist_incidents_in_New_York_City
pablo397 - @NaczelnyWoody: @LegendarnyFidoDido: @xaliemorph: wykopki wiadomo, jakby b...
  • Odpowiedz
@QoTheGreat: @kocurowy: @NaczelnyWoody: @xaliemorph: @pmub: @Atreyu:

We wrześniu 2016 roku byłem w NYC. Siedziałem sobie na tych schodkach na Times Square, które są na filmiku @QoTheGreat: bo tylko tam w okolicy było dostępne darmowe, otwarte wi-fi.

Po jakimś czasie patrzę, a pod prąd jedzie grupa max dziecięciu czarnych, dużych SUVów (takich, jak używają tamtejsze służby). Widać, że dość mocno się spieszą, bo spychali inne samochody.
Stwierdziłem, że sprawdzę na internecie, czy coś
  • Odpowiedz
@QoTheGreat: W bidgoszczu co jakiś czas są tak masywne eksplozje w nocy słyszalne cholera wie gdzie i nadal żadnego newsa na ten temat nie ma. Ludzie też nie panikujo, bo za dnia też potrafi wybuchnąć i to nawet nie jest powiązane z codziennym strzelaniem na poligonie i używaniem materiałów wybuchowych, bo inaczej brzmią i są mniej słyszalne mimo wszystko.

Nikt do teraz nie ogarnął ocb z tymi wybuchami i nigdy
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem że Amerykanie są tak posrani. My w ich położeniu


@xaliemorph: Myślę, że mają bogatsze doświadczenia w sprawach zamachów itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xaliemorph: Kto jak kto, ale USA jest bardziej narażone na atak atomowy niż Polska i tam każdy dosłownie każdy obywatel o tym wie. Kilka pokoleń wychowało się przez dziesiątki lat na spotach reklamowych i bajkach, że należy paść na ziemie kiedy widzą grzyb atomowy i się nie ruszać.
dsomgi00 - @xaliemorph: Kto jak kto, ale USA jest bardziej narażone na atak atomowy n...
  • Odpowiedz
I huk. Nie wiedziałem że Amerykanie są tak posrani. My w ich położeniu geograficznym chyba mielibyśmy wszystko w dupie.


@xaliemorph: nom, jakby Polska po prostu leżała w innym miejscu i to by była jedyna różnica to tak. xD Tymczasem w USA przestępczość związana z bronią i zamachy jednak mają miejsce o wiele częściej niż w Polsce niezależenie w jakim "położeniu geograficznym" by się znajdowała, panie "używam mądrych słów" xD
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem że Amerykanie są tak posrani. My w ich położeniu geograficznym chyba mielibyśmy wszystko w dupie.


@xaliemorph: oni też tak myśleli przed 9/11
  • Odpowiedz