Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak chłopak wygląda, a dwa razy w ciągu roku został zdradzony pewnie z jakimś dynamicznym p0lackim oskarkiem o budowie maćka z 6B podstawówki. A wy dalej #!$%@?, że jak nie ma się + 185cm, sylwetki kulturysty, kwadratowej szczęki i buzdygana min. 20cm, to it's over dla chłopa
#przegryw #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

#silownia i #mikrokoksy też taguję, bo gość ma elegancką sylwetkę
technojezus - Zobaczcie jak chłopak wygląda, a dwa razy w ciągu roku został zdradzony...

źródło: comment_1649626702URmHJ6mTfSXZLXPURIBJTs.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Widzę jak chłopak wygląda i osoby w młodym wieku o takim wyglądzie nie bawią się zwykle w związki tylko obracają co popadnie bo mogą, więc jak się w takim towarzystwie obraca to niech się nie dziwi.


@RobieZdrowaZupke: gość ma totalnie załamanie psychiczne. Jak Ty byś się czuł, że jakaś kobieta, albo dwie zostawia ciebie z takim wyglądałem dla jakiegoś innego gościa, który nawet w 1/5 tak jak Ty nie wygląda? Przecież to jest istne samobójstwo mentalne.

Ale najwązniejsze, że ten przykład niszczy wszelkie głupoty wypisywane przez #przegryw
  • Odpowiedz
@technojezus: A dobra wszedłem na jego insta, koleś nawet nie ma zbytnio wyglądu tylko jest przypakowany. Rzuciłeś kolejnym przykładem, który nic nie zmienia w postrzeganiu świata przez czarną pigułkę. Chłop z mordą 5/10 nieważne ile wypoci na siłowni i tak będzie traktowany jak gówno przez kobiety. Przykład, który podałeś to wielokrotnie przytaczany na tagu przypakowany Morawiecki, który posłuchał rad normictwa i redpillowców i "po prostu poszedł na siłkę".
RobieZdrowaZupke - @technojezus: A dobra wszedłem na jego insta, koleś nawet nie ma z...

źródło: comment_1649627433rA3GUobxrhvS37XYzAJDJF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: pięknie odleciałeś jak dla ciebie ten koleś z filmiku nie ma zbytnio wyglądu XDDD
A ten z twojego zdjęcia nadal wygląda lepiej niż z 90% mężczyzn, teraz porównaj sobie to zdjęcie czy tego gościa z filmiku do przeciętnego polskiego nastolatka/studenta/osoby +25-30 jakiego widzisz na ulicy.

Wy nadal nie rozumiecie, że najwazniejsza jest dynamiczność, a nie #!$%@? kto jakie ma ciało czy czym jeździ, przecież to napisałem. Pieniądze i wygląd,
  • Odpowiedz
@technojezus: Koleś, który ogarnął sobie dwie dziewczyny w ciągu pół roku nie jest według ciebie dynamiczny? Możesz mieć figurę jak Pudzian, a i tak żadna na ciebie nie poleci jak nie masz ładnej mordy, bo uwaga 90% kobiet woli tych Oskarków o figurze Maćka z 6B, których wymieniłeś niż pakera z zakolami. Nie wiem na jakich ulicach ty się szlajasz, ale spokojnie co najmniej połowa osób, które mijam na ulicy
  • Odpowiedz
Koleś, który ogarnął sobie dwie dziewczyny w ciągu pół roku nie jest według ciebie dynamiczny?


@RobieZdrowaZupke: Od kiedy dynamiczność, to bycie w związku? Co Ty chłopie za idiotyzmy wypisujesz? Wiesz ile kobiet/mężczyzn którzy nie sa dynamiczni, mają jakieś fobie społeczne, są w związakach?

Z takim wyglądem i z tego co widać na filmikach jeszcze się uczy w szkole, to może sobie leżeć #!$%@? do góry na łóżku i będzie miał ogromne zaintersowanie przy takim wyglądzie. Sam wiem co mówię, bo od czasów szkolnych masa dziewczyn sama do mnie pisała i zaczynała konwersację, a ja po prostu większością nie byłem zainteresowany i waliłem kosze. To jest właśnie zaleta bycia ,,ładnym''
Zresztą gość z filmiku nie ma zakoli o których piszesz, a ma twarz typowego jakiegoś właśnie Oskarka, szczególnie z tym kolczykiem i okularach. W szkole przed tym gościem większość dziewczyn ma kisiel w majtach na 100%. A to, że gość ma jakieś problemy mentalne, co zresztą sam opisuje, że go wykorzystywały i traktowały jak gówno, to nikogo przecież wina. Przecież pisałem, możesz być nie wiem jak ładny, ale #!$%@?, to prędzej kobieta wybierze bardziej dynamicznego i normalnego, trochę brzydszego faceta, niż takiego gościa jak z okładki. Nie wiem co w
  • Odpowiedz
Od kiedy dynamiczność, to bycie w związku? Co Ty chłopie za idiotyzmy wypisujesz? Wiesz ile kobiet/mężczyzn którzy nie sa dynamiczni, mają jakieś fobie społeczne, są w związakach?


@technojezus: No wiadomo, osoby z fobią społeczną tuż po zdradzie łatwo potrafią zaufać innym i od razu wchodzą w związki, to normalka mordo :)

Z takim wyglądem i z tego co widać na filmikach jeszcze się uczy w szkole, to może sobie leżeć #!$%@? do góry na łóżku i będzie miał ogromne zaintersowanie przy takim wyglądzie. Sam wiem co mówię, bo od czasów szkolnych masa dziewczyn sama do mnie pisała i zaczynała konwersację, a ja po prostu większością nie byłem zainteresowany i waliłem kosze. To jest właśnie zaleta bycia ,,ładnym''

Zresztą gość z filmiku nie ma zakoli o których piszesz, a ma twarz typowego jakiegoś właśnie Oskarka, szczególnie z tym kolczykiem i okularach. W szkole przed tym gościem większość dziewczyn ma kisiel w majtach na 100%. A to, że gość ma jakieś problemy mentalne, co zresztą sam opisuje, że go wykorzystywały i traktowały jak gówno, to nikogo przecież wina. Przecież pisałem, możesz być nie wiem jak ładny, ale #!$%@?, to prędzej kobieta wybierze bardziej dynamicznego i normalnego, trochę brzydszego faceta, niż takiego gościa jak z okładki. Nie wiem co w
  • Odpowiedz
dynamiczność >>> wygląd >>> wszystko inne i taka jest prawda życia


@technojezus: XD. No tak, wcale to nie jest tak, że na blakpyl są badanka i to, że wygląd jest najważniejszy w życiu społecznym (a co dopiero przy ONS/FBW). Muh bro dynamiczny bądź bro!

gość ma totalnie załamanie psychiczne. Jak Ty byś się czuł, że jakaś kobieta, albo dwie zostawia ciebie z takim wyglądałem dla jakiegoś innego gościa, który nawet
  • Odpowiedz
No wiadomo, osoby z fobią społeczną tuż po zdradzie łatwo potrafią zaufać innym i od razu wchodzą w związki, to normalka mordo :)


@RobieZdrowaZupke: takie jak trn gość ze zdjęcia i to w wieku szkolnym, oczywiście że tak

Chodakowskiej bym nie tknął kijem przez szmatkę (ona mnie też, inna sprawa). Tak, wybrałbym lekko ulaną lochę czy anorektyczkę z ładniejszą twarzą od fit karyny z końskim ryjem. Zresztą nie podobają mi się dziewczyny z niskim bf%, według mnie bardziej "męsko" przez to wyglądają. Ciało w wyglądzie zewnętrznym to niewielki dodatek wisienka na torcie bez której można wszystko ugrać tak długo jak ma się mordę i wzrost, bo jedynie to się
  • Odpowiedz
@technojezus: XD. No tak, wcale to nie jest tak, że na blakpyl są badanka i to, że wygląd jest najważniejszy w życiu społecznym (a co dopiero przy ONS/FBW). Muh bro dynamiczny bądź bro


@RecessedPrettyboy: ale ja nie pisze o jakiś ONSach czy FBW. Przecież jak wół masz gościa, który chce związek,.a nie ruchanie. A jakby chciał ruchanie, to by z takim wyglądem ruchał wszystko ile wlezie bez problemu.

Nie, wygląd nie jest ważniejszy od dynamiczności. Dlatego masz facetow poniżej 180cm, z zakolami, piwnymi brzuchami z parterkami i masz podobnych gości z filmiku, którzy są nieśmiali i mają jakieś problemy psychiczne, które uniemożliwiają wam wejście w związek. No ale napisz zaraz, że to nie jest prawda, a każdy ładny człowiek jest dynamiczny i nie ma problemów ¯\_(ツ)_/¯
Nawet nie masz pojęcia jakie problemy potrafią mieć
  • Odpowiedz
kiedys byl watek o tym przyglupie na wykopie

obstawiam, ze zostal zdradzony bo to osoba z ktora mozesz porozmawiac jedynie na temat silowni


@zibi1337: gość jest mocno skrzywiony na temat siłowni, to fakt, ale z wyglądu dla większości kobiet, szczególne młodych się podoba.
  • Odpowiedz
tyle warte jest to redpillowskie #!$%@?, związki są dla chadów i tyle. Jakbym się szybciej ogarnął a nie copował z siłowniami, jakimiś pierdołami o byciu samcą alfa itd. to moje życie by inaczej wyglądało. Redpillowe #!$%@? dosrało mi na psychę jakby fakt bycia gównem genetycznym już wcześniej tego nie zrobił :/


@RecessedPrettyboy: Przecież ten typek wygląda prawie jak Chad (brak zakoli), a poza tym ma zajebistą sylwestkę lepszą od większosci
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: gość ma totalnie załamanie psychiczne. Jak Ty byś się czuł, że jakaś kobieta, albo dwie zostawia ciebie z takim wyglądałem dla jakiegoś innego gościa, który nawet w 1/5 tak jak Ty nie wygląda? Przecież to jest istne samobójstwo mentalne.

Ale najwązniejsze, że ten przykład niszczy wszelkie głupoty wypisywane przez #przegryw

A co do posiadania dziewczyny, seksu i ogólnie związków:

dynamiczność >>> wygląd >>> wszystko inne i taka jest prawda
  • Odpowiedz
A dobra wszedłem na jego insta, koleś nawet nie ma zbytnio wyglądu tylko jest przypakowany. Rzuciłeś kolejnym przykładem, który nic nie zmienia w postrzeganiu świata przez czarną pigułkę. Chłop z mordą 5/10 nieważne ile wypoci na siłowni i tak będzie traktowany jak gówno przez kobiety. Przykład, który podałeś to wielokrotnie przytaczany na tagu przypakowany Morawiecki, który posłuchał rad normictwa i redpillowców i "po prostu poszedł na siłkę".


@RobieZdrowaZupke: dokładnie, chłop
  • Odpowiedz