Wpis z mikrobloga

Jaki hosting na pierwszą stronę internetową (blog techniczny na wordpress)? Niszowy temat, spodziewany mały ruch na początku (1-2 lata), trochę wysokiej jakości zdjęć.

Patrzę na Bluehost bo taki mi zareklamowano ale nie umiem ocenić sam - brak wiedzy w temacie. Dzięki za każdą wskazówkę.

#www #hosting
  • 8
@hero207: Cześć! Myślę, że nasz pakiet SO3 NVMe sprawdzi się idealnie.
Dzięki szybkim dyskom SSD NVMe i serwerowi LiteSpeed + LSCache Twój wordpress będzie o wiele szybszy niż na zwykłych hostingach.
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej!
@hero207: Siema, jak chcesz opinie od mirsona, a nie od spamofirmy to ja korzystam oraz polecam SEOhost możesz też użyć kodu: 7777 na tańszą aktywację hostingu. Jak masz jakieś pytania, to wal śmiało.
@hero207: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;)
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP 20% taniej pierwszy rok.
@Zerero: zauważyłem właśnie ile spamu dostałem.

wybrałem ovh żeby zacząć najwyżesz za rok będę rozkminiał jak przenieść stronę na inny hosting.

ktoś jeszcze polecał cyber folks ale nie mogłem dojść różnic między web a wordpress hosting i dlaczego jest tak mało pojemności oferowanej.
@hero207: Wybrałeś prawdopodobnie hosting z dyskami HDD.
Przykładowo my wykorzystujemy dyski SSD NVMe, które są o wiele razy szybsze od zwykłych dysków, ale też droższe dlatego my nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci 100GB w cenie 100zł netto rocznie.
W naszym przypadku dochodzi jeszcze komercyjny serwer WWW LiteSpeed, który wlicza się w cenę hostingu.
Oprócz tego u nas otrzymujesz priorytetowy support.
O supporcie w firmie, którą wybrałeś wypowiadaliśmy się tutaj