Wpis z mikrobloga

No, poza postulowanym przez nią wyjściem z NATO/UE to dla nas prawie nic się nie zmienia, faktycznie.


@aegispolis: sam Macron mówił o "śmierci mózgowej NATO", sama Francja wiele do NATO nie wnosi realnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sam Macron mówił o "śmierci mózgowej NATO"


@Kaczypawlak: No i jako gorący orędownik uzbrajania Europy i jedności europejskiej zarówno w NATO się poprawiło, jak i w planach jednoczenia i uzbrajania Europy. Miło, że to zauważasz.

I ty poważnie porównujesz to z planami wyprowadzenia Francji z NATO/UE, czyli de facto podkopania podstaw tych sojuszy? Za co ty tak Polski nienawidzisz, że tak nam źle życzysz?
  • Odpowiedz
No i jako gorący orędownik uzbrajania Europy i jedności europejskiej zarówno w NATO się poprawiło, jak i w planach jednoczenia i uzbrajania Europy. Miło, że to zauważasz.


@aegispolis: no tak słabo, bo Skandynawia nie chce się integrować bardziej, sama stawia na swoje zdolności Szwecja i Finlandia albo wprost szantażuje ruskich wstąpieniem do NATO

I ty poważnie porównujesz to z planami wyprowadzenia Francji z NATO/UE, czyli de facto podkopania podstaw tych
  • Odpowiedz
no tak słabo, bo Skandynawia nie chce się integrować bardziej, sama stawia na swoje zdolności Szwecja i Finlandia albo wprost szantażuje ruskich wstąpieniem do NATO


@Kaczypawlak: I uważasz, że Le Pen wychodząc z UE/NATO lepiej sobie z tym zadaniem poradzi? Bo jak nie, to o czym my w ogóle mówimy? Jest jakiś w ogóle inny powód, aby popierać Le Pen, niż gdy twoim interesem jest rozpad jedności europejskiej i powrót
  • Odpowiedz
I uważasz, że Le Pen wychodząc z UE/NATO lepiej sobie z tym zadaniem poradzi? Bo jak nie, to o czym my w ogóle mówimy? Jest jakiś w ogóle inny powód, aby popierać Le Pen, niż gdy twoim interesem jest rozpad jedności europejskiej i powrót do wojen tutaj?


@aegispolis: Francja realnie i tak niewiele wnosi do NATO¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Francja realnie i tak niewiele wnosi do NATO¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: To już twoja subiektywna ocena, ile Francja wnosi do NATO. Tymczasem dalej się migasz od odpowiedzi - czy wyjście Francji z NATO poprawi siłę NATO, czy ją pogorszy?

Jesteś w stanie na poważnie powiedzieć, że bezpieczeństwo Polski się poprawi, gdy Francja wyjdzie z UE/NATO i zostanie trwałym sojusznikiem Rosji? Póki co twoje tłumaczenie brzmi jak "Eh, pobrudziłem sobie ręcę. Teraz to
  • Odpowiedz
To już twoja subiektywna ocena, ile Francja wnosi do NATO. Tymczasem dalej się migasz od odpowiedzi - czy wyjście Francji z NATO poprawi siłę NATO, czy ją pogorszy?


@aegispolis: napisałem, że wiele nie zmieni¯\(ツ)_/¯

Jesteś w stanie na poważnie powiedzieć, że bezpieczeństwo Polski się poprawi, gdy Francja wyjdzie z UE/NATO i zostanie trwałym sojusznikiem Rosji? Póki co twoje tłumaczenie brzmi jak "Eh, pobrudziłem sobie ręcę. Teraz to już można
  • Odpowiedz
napisałem, że wiele nie zmien


@Kaczypawlak: A ja pytam - jak wystąpienie drugiej najsilniejszej armii z NATO miałoby nic nie zmienić?

Francja ma się nijak do naszego bezpieczeństwa, sama ruskim sprzedawała broń mimo sankcji¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: Zjednoczona Europa vs Europa z Rosyjskim sojusznikiem w samym środku - powżnie nie widzisz różnicy? xD Chłopie przecież widać, jak się miotasz, bo sam widzisz, że to bez sensu. Ale sobie wmówiłeś, że
  • Odpowiedz
A ja pytam - jak wystąpienie drugiej najsilniejszej armii z NATO miałoby nic nie zmienić?


@aegispolis: przecież ona działa praktycznie tylko w Afryce¯\_(ツ)_/¯ ile razy mam powtarzać o jej wkładzie w NATO? To jak odbijanie piłki od ściany, taka "rozmowa" z Tobą
  • Odpowiedz
przecież ona działa praktycznie tylko w Afryce


@Kaczypawlak: Może dlatego, że w centrum Europy właśnie nie ma wojen? Nie zastanawia cię dlaczego? Ty pierdzielisz o tym, że oni mają misje poza NATO gdzieś w Afryce, ale co to ma wspólnego z tym, że chcesz osłabienia NATO? Czy ty w ogóle ogarniasz, że NATO jest sojuszem obronnym? Co ty byś chciał, by Francja robiła?

"zjednoczona Europa" to woli Rosję od Ukrainy¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz