Wpis z mikrobloga

No, poza postulowanym przez nią wyjściem z NATO/UE to dla nas prawie nic się nie zmienia, faktycznie.


@aegispolis: sam Macron mówił o "śmierci mózgowej NATO", sama Francja wiele do NATO nie wnosi realnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam Macron mówił o "śmierci mózgowej NATO"


@Kaczypawlak: No i jako gorący orędownik uzbrajania Europy i jedności europejskiej zarówno w NATO się poprawiło, jak i w planach jednoczenia i uzbrajania Europy. Miło, że to zauważasz.

I ty poważnie porównujesz to z planami wyprowadzenia Francji z NATO/UE, czyli de facto podkopania podstaw tych sojuszy? Za co ty tak Polski nienawidzisz, że tak nam źle życzysz?
No i jako gorący orędownik uzbrajania Europy i jedności europejskiej zarówno w NATO się poprawiło, jak i w planach jednoczenia i uzbrajania Europy. Miło, że to zauważasz.


@aegispolis: no tak słabo, bo Skandynawia nie chce się integrować bardziej, sama stawia na swoje zdolności Szwecja i Finlandia albo wprost szantażuje ruskich wstąpieniem do NATO

I ty poważnie porównujesz to z planami wyprowadzenia Francji z NATO/UE, czyli de facto podkopania podstaw tych sojuszy?
no tak słabo, bo Skandynawia nie chce się integrować bardziej, sama stawia na swoje zdolności Szwecja i Finlandia albo wprost szantażuje ruskich wstąpieniem do NATO


@Kaczypawlak: I uważasz, że Le Pen wychodząc z UE/NATO lepiej sobie z tym zadaniem poradzi? Bo jak nie, to o czym my w ogóle mówimy? Jest jakiś w ogóle inny powód, aby popierać Le Pen, niż gdy twoim interesem jest rozpad jedności europejskiej i powrót do
I uważasz, że Le Pen wychodząc z UE/NATO lepiej sobie z tym zadaniem poradzi? Bo jak nie, to o czym my w ogóle mówimy? Jest jakiś w ogóle inny powód, aby popierać Le Pen, niż gdy twoim interesem jest rozpad jedności europejskiej i powrót do wojen tutaj?


@aegispolis: Francja realnie i tak niewiele wnosi do NATO¯\_(ツ)_/¯
Francja realnie i tak niewiele wnosi do NATO¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: To już twoja subiektywna ocena, ile Francja wnosi do NATO. Tymczasem dalej się migasz od odpowiedzi - czy wyjście Francji z NATO poprawi siłę NATO, czy ją pogorszy?

Jesteś w stanie na poważnie powiedzieć, że bezpieczeństwo Polski się poprawi, gdy Francja wyjdzie z UE/NATO i zostanie trwałym sojusznikiem Rosji? Póki co twoje tłumaczenie brzmi jak "Eh, pobrudziłem sobie ręcę. Teraz to już
To już twoja subiektywna ocena, ile Francja wnosi do NATO. Tymczasem dalej się migasz od odpowiedzi - czy wyjście Francji z NATO poprawi siłę NATO, czy ją pogorszy?


@aegispolis: napisałem, że wiele nie zmieni¯\(ツ)_/¯

Jesteś w stanie na poważnie powiedzieć, że bezpieczeństwo Polski się poprawi, gdy Francja wyjdzie z UE/NATO i zostanie trwałym sojusznikiem Rosji? Póki co twoje tłumaczenie brzmi jak "Eh, pobrudziłem sobie ręcę. Teraz to już można je
napisałem, że wiele nie zmien


@Kaczypawlak: A ja pytam - jak wystąpienie drugiej najsilniejszej armii z NATO miałoby nic nie zmienić?

Francja ma się nijak do naszego bezpieczeństwa, sama ruskim sprzedawała broń mimo sankcji¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: Zjednoczona Europa vs Europa z Rosyjskim sojusznikiem w samym środku - powżnie nie widzisz różnicy? xD Chłopie przecież widać, jak się miotasz, bo sam widzisz, że to bez sensu. Ale sobie wmówiłeś, że może z
A ja pytam - jak wystąpienie drugiej najsilniejszej armii z NATO miałoby nic nie zmienić?


@aegispolis: przecież ona działa praktycznie tylko w Afryce¯\_(ツ)_/¯ ile razy mam powtarzać o jej wkładzie w NATO? To jak odbijanie piłki od ściany, taka "rozmowa" z Tobą
przecież ona działa praktycznie tylko w Afryce


@Kaczypawlak: Może dlatego, że w centrum Europy właśnie nie ma wojen? Nie zastanawia cię dlaczego? Ty pierdzielisz o tym, że oni mają misje poza NATO gdzieś w Afryce, ale co to ma wspólnego z tym, że chcesz osłabienia NATO? Czy ty w ogóle ogarniasz, że NATO jest sojuszem obronnym? Co ty byś chciał, by Francja robiła?

"zjednoczona Europa" to woli Rosję od Ukrainy¯_(ツ)_/¯


Tylko