Wpis z mikrobloga

Z takich głupich rzeczy które kiedyś zrobiłem to kupiłem 55kg soli do zmywarki bo od 40 PLN był smart za darmo.
Do tego sprzedawca wysłał mi to każde w osobnej paczce, wysyłka była dorsza niż produkt.

Ogólnie przez prawie rok zużyłem lekko 7kg tej soli j reszta zawala mi piwnice.

Ale w sumie dobrze na tym wyszedłem bo teraz 5kg na Allegro kosztuje 14.99. Wzrost 300% lepiej niż na #gielda czy #kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°

##!$%@? #sol #zmywarka #agd
Pobierz
źródło: comment_1649605401yK5NTrH6b55n0U5EnmDjMv.jpg
  • 56
@XpedobearX: Ja akurat nie przepadam za jakimś mocnym zapachem ubrań , ten z żelu do prania mi wystarcza. A co do miękkości ubrań i prasowania to suszarka to załatwia, więc bym nie porównał do mycia wodą , bo jednak używam żelu do prania xD
więc bym nie porównał do mycia wodą , bo jednak używam żelu do prania xD


@lentilek: Tak, ale bez płynu do płukania tkaniny są twarde po wyschnięciu (jak włosy po wodzie czy żelu pod prysznic, a sensownym szamponie), on je zmiękcza. Możliwe, że z suszarki też lepsze wychodzą i różnica się zmniejsza.
@Loloman: nie mam zamiaru cię przekonywać, ale weź chociaż zastanów się przez chwile (tak na logikę) na podstawie jeansów.. kiedy łatwiej ulegną zniszczeniu? Gdy będą sztywne czy miękkie? O właściwościach antyelektrostatycznych nie wspomnę, chociaż podobno dzięki temu, brud się nie przyczepia tak łatwo do ubrań... ja np mam tak twardą wodę, że bez filtra to czajnik bym wymieniał co miesiąc, a armatura to niszczeje wręcz w oczach.. aż boje się pomyśleć