Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wiadomo ile będzie wynosił split akcji #gme ?

myślicie, że będzie motyw z tesli powtórzony? akcje po ponad $2000 a po splicie spadliśmy na poziom $380 i teraz już powyżej $1000

uważacie, że do czasu splitu akcje GME jeszcze spadną w okolice $100 ?
pewnie większość ma nadzieję, że jak nastąpi split to kupi się tanio akcje i kolejne wzrosty, Ci co potrzymają na split liczą na pomnożenie akcji i dalszą pompę w górę

ja akurat trzymałem akcje GME na revolucie i ostatnio sprzedałem jak były te wzrosty do ponad $190, kusi aby odkupić je taniej i trzymać na split aby je sobie pomnożyć bo kolejne pompki będą - czy w takim wypadku te sprawy z podatkami, dywidenty ja muszę załatwiać czy to zrobi za mnie podmiot który handluje akcjami dla revoluta?

pytanie na ile cena jeszcze spadnie do splitu i ile po splicie czy od razu będzie pompa na wzrostu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624ff4b912e12f55c9e7e4b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 2
wiadomo ile będzie wynosił split akcji #gme ?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiadomo, i tu się niczego nie da przewidzieć. Między 3:1 a 13:1. Jest powtarzający się motyw 741, Ryan Cohen ma też akcje Apple, a Apple zrobiło kiedyś split 7:1 (7 4-for 1). Ostatnio leci trochę w #!$%@? z funduszami, na przykład na earnings call mówią, że nie planują splitu ani dywidend, po czym dosłownie chwilę później ogłaszają split w formie dywidendy