Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek wlasciwie to raz trafilem na żółte pole mieszajac trawe z kwasem, przez noc mialem pieprzone odpaly lacznie ze smiercia ego i zastanawianiem się skad sie wzialem w innym miejscu (taki koszmar na jawie) i takim drenazem serotoniny ze przez nastepny dzien plakalem i sie zastanawialem czy to juz rzeczywistość. Piekne czasy ale nie polecam. A no i miałem odpal ze mnie policja ściga bo w kebabie babka mogla zobaczyć ze mam
@Y4b4d4b4doo: czy warto to jedno, drugie to ze przy pewnych dawkach takie miksy nie są szczególnie niebezpieczne, bo opio i benzo, wiec trzeba znać umiar.

@nikolson: pewnie to kwestia dawki, mi tez zdarzyło się połączyć duuuuzo tramalu, trochę benzo a pózniej oxy nosem. Wgniotło mnie w łóżkoxD

Pózniej patrze a to niby groźny mix (oxy i tramadol) o benzo już nie wspomnę.

@Michuyyy: a co polaczyles? Strzelam, ze ZS
@billuscher:

uważam żeby nie mieszać szczegolnie opio, benzo i innych dzialajacych na GABA bo szybko mozna zejsc z tego swiata xD


To akurat fakt, sporo sławnych ludzi tak odeszło. Tych nieznanych też…

Po opio i/lub benzo człowiek bardzo odważny a to zgubne
@Jakis_Leszek No tez racja rozsadek tez sie liczy ale jak sie nie zna produktu, efektów jego etc wagi, przeliczenia wagi/kg mc to moze sie skonczyc zle czasami ;)
Zolte to tylko preludium jeazcze nie zagrozenie zycia ale blisko