Wpis z mikrobloga

Hah, mamy go. Dzisiaj nasz ulubiony jasnowidz w filmie pt "To się wydarzy wkrótce. Wizje z mapą w ręku. Mówię wprost jak będzie. WIZJE!" podjudzony pismem z banku PEKAO, oficjalnie przyznał, że ma ogłoszoną upadłość konsumencką. Przy okazji pracowników banku odpowiedzialnych za pismo (pewnie jakiś automat) zwyzywał od współpracowników lub członków Federacji Rosyjskiej i od ruskiego ścierwa xD. No bo on ujawnia prawdę o zamiarach Rosji i dlatego agenci z banku go atakują pismami windykacyjnymi. Logiczne.

Biedy nikomu nie życzę i współczuję sytuacji życiowej, ale jest to o tyle istotne, że 4 miesiące temu pisałem, że jasnowidz Nazar bardzo mocno kłamie na swój temat i dziś on samodzielnie to co ja pisałem potwierdził, za co dziękuję.

Mój post sprzed 4 miesięcy:
https://www.wykop.pl/wpis/61749745/jakis-wykopek-sie-przestraszyl-pewnego-jasnowidza-/

Przypomnienie:
Na początku działalności kanału, tzw. Nazar przedstawiał się jako emerytowany wykładowca, który ma żonę sędzinę (czytaj: powinni mieć 2 ponadprzeciętne emerytury), przedstawiał się jako osoba zamożna, zaradnie obracająca się w świecie, posiadająca kilka nieruchomości na wynajem w tym - w Trójmieście. W toku prawie dwuletniego okresu czasu prowadzenia kanału , zmienił swój własny obraz o 180 stopni z osoby zamożnej na biedaka, a umiejętnie zmanipulowani słuchacze nawet się nie zorientowali. Dla przykładu jak bardzo ludzie dają się manipulować: w trakcie tego okresu czasu przyznał się, że samodzielnie prowadzi obrządek gospodarczy przy kurach (emerytowany wykładowca - dżizas!) i że bywa umazany łajnem albo w tym czasie zmienił zdjęcie profilowe na człowieka młodszego o jedno pokolenie (poprzednie było prawdopodobnie postarzone w aplikacji typu faceapp). Zagorzali fanatycy kanału nawet nie zorientowali się jak są manipulowani w sprawie osoby Nazara.


Jakie są jego pobudki, że musi tak bardzo kłamać na temat własnej osoby? Co jeszcze ukrywa?

#nazar #jasnowidz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie sztuka manipulacji tylko fakty.


@Smokk: Podawanie przez Nazara różnych informacji o sobie samym w różnym czasie (np o wieku czy statusie społecznym) to manipulacja. Faktycznie jedna z podanych informacji to informacja prawdziwa (fakt) ale druga to informacja nieprawdziwa (fałsz). W efekcie tego otrzymujemy manipulacje. Jest to manipulacja mimo, że w jej toku otrzymaliśmy też jakieś informacje prawdziwe (fakty).
  • Odpowiedz
@danieldan: to która wersja jest prawdziwa samotny około 40 latek, czy będący na emeryturze żonaty 65 latek? Co tam jeszcze było że mieszka albo w śląskim albo w wielkopolskim a trzecia wersja w świętokrzyskim.
  • Odpowiedz
@sols: Ma nawet poniżej 40 lat! Ale muszę przyznać, że wymowę, dykcję, ma na prawdę super, gadankę do prawienia kazań też i m.in. dzięki temu jest w stanie w audycjach udawać znacznie starszego od siebie człowieka (wyszkolił go prawdopodobnie Kościół Katolicki, którego był funkcjonariuszem). Słownictwo ma wspaniałe, używa wyszukanych słów, które są możliwe w zrozumieniu ale nie są używane na co dzień, nawet przez ludzi starszych bardzo rzadko a co
  • Odpowiedz