Wpis z mikrobloga

Haha mówiłem zaczęło się.
Uwaga podaję kolejne kroki:
- ukraińskie flagi obok polskich na 2 maja
- brak syren na 1 sierpnia
- ukraińskie flagi obok polskich na 11 listopada
- zakaz puszczania fajerwerków i petard na sylwestra pod karą wysokiej grzywny
- w międzyczasie nirmalizacja flagi banderowskiej w Polsce i wybielanie upa a nawet zrównywanie ich z AK
- flagi banderowskie obok ukraińskich i polskich na marszu niepodległości za 2-3 lata.

Róbcie screeny. Jeżeli uważasz że cokolwiek z powyższych jest normalne to musisz się pogodzić z tym że nie jest.

#ukraina #wojna #bekazpodludzi
marcinpodlas8 - Haha mówiłem zaczęło się. 
Uwaga podaję kolejne kroki:
- ukraińskie...

źródło: comment_1649493866nGxSRDePnd9b0w8nvKpVk6.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
A co by było gdyby rzeczywiście leciały jakieś rakiety w stronę Polski i każdy miał by w dupie syrenę, bo to pewnie jakieś kolejne rocznice


@Chomasyo: masz rację warto z uwagi na ten argument rozważyć nie włączanie syren.
  • Odpowiedz
co się niby zaczęło? Te syreny służą do ostrzegania przed zagrożeniami, a nie do dzwonienia sobie nimi jak się komu podoba. Nie chcę tego słyszeć niezależnie od wojny.


@awfie: To jest pandemia w polsce, w moim mieście słyszane są cyklicznie co pare tygodni. Cholera wie w ogole po co, normalizowanie dźwięku alarmu powinno być karane bo później ludzie będą traktować jak alarm w samochodzie.
On ma służyć do ostrzegania a nie
  • Odpowiedz
A co by było gdyby rzeczywiście leciały jakieś rakiety w stronę Polski i każdy miał by w dupie syrenę, bo to pewnie jakieś kolejne rocznice


@Chomasyo: Dokładnie, jak słyszę syrenę to myślę że albo to jakaś rocznica czy święto, albo testowanie syren. Gdyby faktycznie leciało coś na polskę to 99.99% osób pomyśli że to kolejny test.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Ty jesteś zwyczajnie #!$%@? albo celowo siejesz takie gównowpisy. Ukraińcy z rejonów północnych już wracają do kraju, jak tylko wyszły stamtąd wojska rosyjskie. Po wojnie większość wróci do kraju, podobnie pewnie będzie przez następne lata po wojnie. Niewielu zostanie w Polsce, bo u nich będzie mnóstwo do zrobienia i potrzebne będzie mnóstwo pracowników. A ty sobie wierz w jakieś #!$%@? konfederackie historyjki.
  • Odpowiedz
Ty jesteś zwyczajnie #!$%@? albo celowo siejesz takie gównowpisy. Ukraińcy z rejonów północnych już wracają do kraju, jak tylko wyszły stamtąd wojska rosyjskie. Po wojnie większość wróci do kraju, podobnie pewnie będzie przez następne lata po wojnie. Niewielu zostanie w Polsce, bo u nich będzie mnóstwo do zrobienia i potrzebne będzie mnóstwo pracowników. A ty sobie wierz w jakieś #!$%@? konfederackie historyjki.


@sztafet: mam nadzieję że tak będzie a ja usuwam
  • Odpowiedz