Wpis z mikrobloga

który w ciągu ostatnich 30 lat naciągnął w formie subwencji

@powaznyczlowiek: Jakie 30 lat subwencji jak partia Ozjasza po raz pierwszy dostała subwencję dopiero jak mieli 4,76% na poprzednich parlamentarnych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: nie mam pretensji do posłów, że pobierają pensje. Tak samo jak nie mam pretensji do nauczycieli, urzędników, policjantów czy dowolnego innego pracownika budżetówki.

Mówię tylko, że opowiadanie, że podatki to zło, że powinno się je znieść, a przy okazji utrzymywanie się głównie z podatków przez wiele lat, chociaż nie udało się przez ten czas absolutnie niczego zmienić, to hipokryzja i ją wytykam
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Ale czemu powtarzasz bzdury że Ozjasz jest za zlikwidowaniem wszystkich podatków? I nie większość swojego 80 letniego życia nie utrzymywał się z państwowej kasy. Był posłem (i europosłem) 3 razy po 3 lata.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: ok już widzę z kim mam do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dalszą dyskusję mnie nie wciągniesz - na dalsze fikołki zapraszam na sekcje akrobatyczną, a jutro do roboty bo podatki dla pana Janusza się same na koniec miesiąca nie zapłacą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz