Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@memifazi: no tak, o tym właśnie mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że w głowie zapaliła ci się pewna lampka, na razie ją wypierasz, ale z czasem zmadrzejesz i zrozumiesz, że złotousty pan Janusz tymi samymi rękami którymi biłby po twarzy komunistów, co miesiąc wyciąga hajs który wpłaciłeś do budżetu i w zasadzie nie daje nic w zamian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek suweren wybiera to co mu podsuwają polskojęzyczne media. Zagranicy pasuje taki układ bo #!$%@? po 700zl od łebka do budżetu unijnego i teraz można sobie tego nie wypłacić. Najlepsze jest to że wykopki się jeszcze cieszą że mamy takie zajebiste rządy:-)
  • Odpowiedz
polskojęzyczne media. Zagranicy pasuje taki układ.


@memifazi: Taa, spisek żydów, masonerii, chloru w kranówce i fluoru w paście do zębów. #!$%@? my jesteśmy głupim społeczeństwem w zdecydowanej większości i tu warto się upatrywać. Pomachali trzodzie pięcioma stówkami i pelikany łyknęły a opozycja ten elektorat sobie zlała i bam. Wieś i prosty lud odzyskuje podmiotowość ale jakim skutkiem?
  • Odpowiedz
@memifazi: Skąd ty wyciągasz takie wnioski npcu z upośledzeniem symetrycznym. Nie zagłosuję na konfiarzy bo są antyunijnymi szurami co już jest wystarczającą dyskwalifikacją do tego są skrajnymi populistami, autokratami i reakcjonistami.
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek i dlatego obajtek nie czuje się zagrożony dojebujac marżę rafineryjna pod korek. Dlatego opłata klimatyczna #!$%@? ceny wszystkiego w kosmos. Przez takich idiotów jak ty którzy uważają że niemieckie mokre sny można w naszych warunkach ekonomicznych realizować xd
Banda idiotów...
  • Odpowiedz
dlatego obajtek nie czuje się zagrożony dojebujac marżę rafineryjna pod korek. Dlatego opłata klimatyczna #!$%@? ceny wszystkiego w kosmos. Przez takich idiotów jak ty którzy uważają że niemieckie mokre sny można w naszych warunkach ekonomicznych realizować xd

Banda idiotów...


@memifazi: Ty jesteś schizofrenikiem? O czym ty #!$%@?? Rzucasz frazesami z kompendium "#!$%@? się znam ale nizsze podatki lewaku" bez żadnego pokrycia w faktach i próbujesz mnie przekonać do głosowania na
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek sfinansowaliscie Putinowi ta wojnę bo tak wam Niemiec pokazał palcem. Kto ściągał węgiel do Polski i skąd a kto chciał zamienić węgiel na gaz ale od tego samego dostawcy? Ale Korwin zły bo coś napisał na Twitterze #!$%@? iks de ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@memifazi: Wcześniej pisałem, żeby z tobą nie dyskutować trollu a teraz sam to robię, ehh za mało spałem. Wylecz schizofrenię jak piszesz serio a jak nie to troll ci się udał ale trafiłeś na zmęczonego człowieka.
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek czyli nie sfinansowaliscie? Ale jednak sumienie gryzie. Ty chyba nie to że nie spałeś tylko chodzisz taki odklejony całe życie. Putin potrzebował tego hajsu a wy mu go wcisneliscie sprzedając wszystko jak córkę do burdelu.
  • Odpowiedz