Wpis z mikrobloga

Tak wyglądały wolne media w czasie akcji z imigrantami podsyłanymi przez białoruskie służby


@vrim: jeszcze kucu napisz, że TVN czy GW to agenci Łukaszenki xdd

A w Rosji aborcja na życzenie jest legalna.


@vrim: podobnie jak w większości państw na świecie
idąc waszą logiką to reszta świata również spełnia rosyjskie standardy, bo mają aborcję na życzenie w swoim ustawodawstwie
jeszcze kucu napisz, że TVN czy GW to agenci Łukaszenki xdd


@Normie_Lurker: Żadni agenci. Raczej miks fajnoeuropejczyków i cwaniaków zarabiających na naiwności fajnoeuropejskich odbiorców.

idąc waszą logiką to reszta świata również spełnia rosyjskie standardy, bo mają aborcję na życzenie w swoim ustawodawstwie


@Normie_Lurker: No bolszewicy byliby dumni. Ale wspomnij o tym, że na początku rządów Hitlera w Rzeszy podatki były niższe niż obecnie, to zgraja ratlerków zacznie ujadać. :)
to w końcu naiwniacy forsujący przekaz Łukaszenki, czy cyniczni dranie? Zdecyduj się kucu, bo już Ci się miesza¯_


@Normie_Lurker: Tobie się miesza, ja wyróżniłem dwie podgrupy.

bolszewizm jest wtedy, jak aborcja,


@Normie_Lurker: A czy zasugerowałem, że to warunek wystarczający do wystąpienia bolszewizmu?

chyba ktoś tu się za dużo pch24 naczytał xD


@Normie_Lurker: Zbyt trudna lektura dla Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czy zasugerowałem, że to warunek wystarczający do wystąpienia bolszewizmu?


@vrim: dla kuca, wszystko co nie jest Korwinem to szeroko rozumiane lewactwo, więc kto cię tam wie¯\_(ツ)_/¯

Zbyt trudna lektura dla Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vrim: idealna dla takiego szurka jak Ty ;)

Tobie się miesza, ja wyróżniłem dwie podgrupy.


@vrim: jak dobrze, że mamy w Polsce taką Konfederację, co nigdy nie nabierałby się
Pobierz NormieLurker - > A czy zasugerowałem, że to warunek wystarczający do wystąpienia bols...
źródło: comment_1649453712X45OyuktqhMPQz6E4hI4wQ.jpg
wszystko co nie jest Korwinem to szeroko rozumiane lewactwo, więc kto cię tam wie¯_(ツ)_/¯


@Normie_Lurker: W tym zdaniu podwójnie potwierdziłeś, że nie wiesz, więc po co w ogóle publikujesz posty ntt.?

idealna dla takiego szurka jak Ty ;)


@Normie_Lurker: Rzadko tam zaglądam.
Serio, chcesz wracać do tej waszej kompromitacji z Wielkim Liczeniem Murzynów? Nie wiedziałem, że z Ciebie taki masochista

@L3stko: czyli ze snutych przez prawaków wizji anarchii w Przemyślu, potwierdziły się może z 2 albo 3 przypadki.
epickie zwycięstwo polskiej prawicy xd

PS. pan Konrad już opublikował swoje nagrania, gdzie ma dowody, jak uchodźcy masowo sieją chaos?
Tak pytam, bo minął już miesiąc, więc chyba powinien już coś podesłać?

PS2. czy Konfederacja
Pobierz Normie_Lurker - Serio, chcesz wracać do tej waszej kompromitacji z Wielkim Liczeniem ...
źródło: comment_1649455220k3BEmc9utpKRxiiUUPXDUK.jpg