Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: wyjaśnij mi swoją logikę - widzisz flagę UPA na balkonie (już pomijając termin zrobienia zdjęcia) i próbujesz na tej podstawie formułować jakiś ogólny wniosek? ja tu rzeczywiście widzę podstawy do wniosków, ale innych: że w każdym narodzie są ludzie z robaczywymi umysłami, tacy jak ty, czy jak ktoś, kto tę flagę wywiesił. ci robaczywi gryzą się między sobą i czasami robi się z tego duży konflikt. zadaniem porządnych ludzi
  • Odpowiedz
@mango: chopie, nie takie sztamy sie trzymalo w obliczu wojny. Dzieki przyjazni polsko-ukrainskiej w obliczu wojny, napiszemy nowe rozdzialy na kartach historii. Juz niedlugo region Europy centralno-wschodniej bedzie zjednoczony i przeciwny ruskiej onucy. Tego sie boicie
  • Odpowiedz
Juz niedlugo region Europy centralno-wschodniej bedzie zjednoczony i przeciwny ruskiej onucy. Tego sie boicie


@4191727801: chłopie ja o tym marzę żeby ruski był d------y do ściany i wyruchany najlepiej jeszcze.

Ale dopóki Ukraińcy się nie wyprą upadlińskich tradycji to my niczego wspólnie nie napiszemy. Przykro mi ale taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo: sugerujesz, że ukraińcy są ruskimi onucami? Niemal codziennie pojawiają się materiały czy wpisy postowane przez ukraińców(np. parlament czy prezydenta), w których gloryfikują upa, banderę czy szuchewycza xD
  • Odpowiedz