Wpis z mikrobloga

"Poseł Adrian Zandberg podkreślał na konferencji, że proponowany przez Lewicę projekt ustawy zatrzyma "galopadę rat" i ochroni polskie rodziny przed bankructwem, utratą dachu nad głową i eksmisją. Rodzina, która kiedyś płaciła 1500 złotych raty kredytu, teraz musiałaby płacić niepełne 3 tysiące złotych."

Wołam więc do tego wpisu sprzed 7 miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #stopyprocentowe #kredythipoteczny
Pobierz mickpl - "Poseł Adrian Zandberg podkreślał na konferencji, że proponowany przez Lewic...
źródło: comment_16494046214OAE9IJTbWwWHX4NGn84IB.jpg
  • 14
@mickpl
Zandberg jak Zandberg, ma poparcie na takim poziomie, że może sobie różne kocopoly rzucać na lewo i prawo, ale wczoraj widziałem jak Tusk wrzucił film z podobnym przesłaniem, że nie można pozwolić, żeby kredytobiorcy ponosili odpowiedzialność za nieudolna politykę państwa

Ale już chyba Tusk nie pamięta jak w 2011 jako premier mówił, że nie będzie pomagał frankowiczom bo to byłoby uprzywilejowanie jednej grupy nad innymi które nie mogły brać kredytów, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl:

"Polacy nie mogą ponosić kary za nieodpowiedzialną politykę fiskalną państwa", podczas gdy jedyne, bo było nieodpowiedzialne to branie pod korek na zerowych stopach.

Trochę sobie sam przeczysz. Jak "jedyne" gdy to właśnie nieodpowiedzialna polityka fiskalna państwa (a raczej monetarna) jest przyczyną bazową tego, że ceny wysrało w kosmos. Człowiek nie mniej wyboru bo nawet na kurnik na obrzeżach miasta z widokiem na kuchnię sąsiada musiał pod korek brać. Znaczy nie
Ale już chyba Tusk nie pamięta jak w 2011 jako premier mówił, że nie będzie pomagał frankowiczom bo to byłoby uprzywilejowanie jednej grupy nad innymi które nie mogły brać kredytów, a teraz populizmem będzie grał na emocjach


@bn1776: ale może on po prostu ma zamiar doprowadzić inflacje do poziomu jaki miał za swoich rządów np. Przez nie drukowanie pieniędzy na prawo i lewo. A 500plus nie musi zabierać bo PiS zabiera
@korin_
Nie wiem, nie chce mi się domyślać jakie gierki prowadzi Tusk, myślę, że byłby lepszym wyborem niż pisowcy a jednak nadal nie jest to ktoś na kogo głosowałbym z czystym sumieniem.

Jako polityk z opozycji bez mandatu posła to nawet głosować nie może, więc jedyne co tymi słowami osiąga to wzrost roszczeniowych postaw w społeczeństwie - jak mówił, że pomoże, to gdzie moje pieniądze? - a z drugiej dalej dzieli społeczeństwo,
@bn1776: czy powiedział, że dodrukuje pieniądze i da? Czy powiedział, że pomoże? Ludzie się nie zmieniają moim zdaniem i on po prostu jeśli chce cokolwiek zmienić to musi wygrać. A prawda nie wygra bo ekonomi nie ma w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)