Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykle125 #ubraniamotocyklowe
Jakieś opinie o tej kurtce?
https://www.xlmoto.pl/wyposazenie-motocyklowe/odziez-motocyklowa_c11/kurtki-motocyklowe_c20/kurtka-motocyklowa-course-boomer-czarna_pid-PM-4901260

Jazda miejska, do tego ochraniacz na plecy albo dokupiony albo przełożony z innej kurtki.

Szczególnie jeśli chodzi o rozmiarówkę, bo w moim przypadku idealnie wpasowuję się w rozmiar L poza jednym - wymiarem r C (żeby nie powiedzieć wprost, że brzuch), w związku z czym pytanie czy jest rozciągliwa itd.
  • 18
@afromort: tak, jeszcze do tego kodzik i wyjdzie 360zł za komplet :-)


@apee: Dzięki, czyli jednak w przypadku nadmiarowego brzucha lepiej brać większą..

Nie pisz bracie "cały komplet" bo juz piszac komplet dajemy znać ze to całość.

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Komplet bez butów i kasku ;-) (i kurtka bez ochraniacza na plecy)

@old_lolek: Dzięki za linka, poczytam opinie :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: kupiłem miesiąc temu do miasta na 125 i jest super za taką cenę;) ochraniacze są ale warto wymienić na lepsze. Ja wziąłem L 178/83 i wymieniłem na M bo była za duża. Polecam ;)
@husky83: miesiąc mija odkąd złożyłem zamówienie. kurier dał dupy, xlmoto zajmuje 3 dni odpowiedź na maila i nie kwapia się ani do zwrotu kasy ani do załatwienia problemu. kurier twierdzi, że paczka jest w punkcie odbioru, trzy razy byłem, nic nigdy nie było. xlmoto po moim wyjaśnieniu całej sytuacji najpierw stwierdzili, że jak paczka do nich wroci to zwrócą kasę. jak odpowiedziałem, że przecież tłumacze że kurier zgubił, że byłem trzy