Wpis z mikrobloga

Polecicie mi samochód godny uwagi w okolicach 30-40k max? Szukam od jakiegoś czasu wozidła, które bedzie sprawiało przyjemność z jazdy. Byłem ostatnio oglądać peugeota 508 SW z 2012 roku, 2.0hdi 163km, spodobał mi sie ten model, ale w okolicy (100km) nic ciekawego nie ma - ten co oglądałem to odpadł przez cofany przebieg.
Ogólnie dla mnie to dosyć spora suma, duzo wyrzeczeń mnie kosztowało odłożenie takiej kwoty, wiec nie chciałbym sie wpakować w cos niepewnego.
Nie koniecznie nastawiam sie na diesla, benzynę również biorę pod uwagę, tylko zeby to sie jakos zbierało przyzwoicie, myśle tak maksymalnie do 12 lat, sedan/kombi/coupe, ewentualnie jak cos ładnego to hatchbacka tez wezme pod uwagę. Boje sie tez większych przebiegów, nie wiem czy słusznie, ale odrzucam na starcie ogłoszenia z przebiegami 200k+. Mam wrażenie ze ten przedział jest najgorszy pod względem znalezienia godnego egzemplarza, albo stare i drogie samochody, a nowsze wyżyłowane, albo takie głupie wrażenie i za duzo bym chciał wymagać.

Moge na Was liczyć?
#samochody #motoryzacja #kupnosamochodu #zakupauta #auto #samochod #otomoto
  • 21
  • Odpowiedz