Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o dzisiejszym odcinku i rozgrywce dziewczyn?
Moim zdaniem to co dziś się wydarzyło to nie powinno mieć miejsca. Myślałem, że hotel paradise polega na tworzeniu związków, budowaniu relacji i przyjaźni. O odpadnięciu uczestników nie powinny decydować zatem losowe sytuacje i konkurencje fizyczne. Sprawiedliwym byłoby gdyby np. 2 dziewczyny, którym konkurencja poszła najgorzej zostały poddane głosowaniu uczestników. Wtedy miałoby to sens, bo program miałyby szansę wygrać osoby lubiane i te którym udało się stworzyć jakąś relację. Chyba o to powinno chodzić w tym programie. W tej sytuacji mam wrażenie, że reżyser robi wszystko żeby właśnie te najmocniejsze pary rozbijać, co nie jest w porządku. Co o tym myślicie?
#hotelparadise
  • 13
@Dzidek31 nie zawsze ten kto jest lubiany tworzy relacje, często Ci którzy ja mają, nie są lubiani jak np Dzejliza.
Już dawno porzuciłam nadzieję że cokolwiek będzie tam fair, jednak bardzo fajnie się to ogląda :D
@Dzidek31: sądzę mniej więcej to samo, takie akcje psują grę, bo ciężko grać, jak nie ma jasnych zasad. Mam wrażenie, że w pierwszych dwóch edycjach nie było takich przypadków albo były rzadsze, więc uczestnicy faktycznie starali się grać. Teraz po prostu przyjeżdżają na wakacje na zasadzie - jest fajnie, a może przy okazji coś wygram.
@Marjaewa: Ta edycja pod tym względem jest jeszcze w miarę. Więkssość eliminacji na rajskich. Chyba tylko w pierwszej nie było elikinacji w konkurencjach itp. W drugiej były głosowania, eliminacje ot tak. W 3 i 4 już byłobprzegięte bo wiekszosc eliminacji była po głosowaniach i konkurencjach, a nie rajskich.
Dla mnie sytuacja Kasper Karolina identyczna jak dwa sezony temu Krystian z Basia, Kasper teraz bedzie sie ślizgał z ta Nikola bądź nawet Wiktoria, a za pare rajskich wróci Karolina i bedzie love story, bo chyba sa razem po programie, przynajmniej tak mi sie wydaje
@Dzidek31 ale wiesz, że zawsze odpadało się w różnych sytuacjach? Rajskie, przegrane konkurencje, wytypowanie przez innych uczestników, pociągnięcie za sobą drugiej osoby. To wiele sposób na odpadnięcie, tak było i jest.