Wpis z mikrobloga

@budus2: Ale wiesz to bo ktoś tak napisał i dostał dużo plusów - czy po własnej analizie? Skoro to tak oczywiste to dlaczego jszczomb nie wie o tym? Ja wiem, że jest niekompetentny ale bez przesady... No i jak to "jebnięcie rubla" się ma do innego plusowego przekonania, że zaraz wszyscy o wojnie zapomną i kasa się będzie liczyła, wrócą do biznesu z Rosją - jak wrócą to nie jebnie.

(W
@budus2: Brzytwa Ockhama?

Był także wykładowcą Polskiej Akademii Nauk (1978–1983), Inter-University Centre of Postgraduate Studies w Dubrowniku (1986–1989), University of Colorado at Boulder (1993–1998), United States Business and Industrial Council na University of Missouri i na University of Kansas (1996), Institut Superieur de Gestion (1994–2005) i Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach (2004–2007). W 1988 otrzymał stypendium Société historique et littéraire polonaise w Paryżu.
@Norskee: A jest jakiś termin kiedy będzie to "sprawdzam" i będzie można powiedzieć kto miał racje? Czy w nieskończoność, że tak powiem, to proroctwo będzie obowiązywać? Bo wiele głosów, ze jednie ale nikt nie mówi kiedy, albo ja nie widziałem.
Rozumiem, że manipulują i kurs jest "zmanipulowany" - zastanawiam się co to tak faktycznie znaczy, że jest "zmanipulowany" - jeśli ta manipulacja będzie trwała do końca wojny to co? Co to znaczy z naszej perspektywy, bo perspektywę obywateli rosji to 4 literach...


@PrivateMajster: Jak każdy będzie miał możliwość wymienić rubla na dolara po kursie zbliżonym do tego jaki podają oficjalnie to się można zacząć martwić. To nie jest obecny case.