Wpis z mikrobloga

@glassmice: tu nie chodzi o projekcje przegrywów tylko fakt, że nadchodzi miecz obosieczny dla p0lskich księżniczek chowanych w absurdzie bycie ideałami. Jak widac w mediach juz leci zmasowane rozwolnienie p0lek nt urody Ukrainek bo poczuły realne zagrozenie utraty statusu księżniczki i to na własnym terenie. Żeby nie było byłem kiedys z Ukrainką i walory wdziękowe+ wychowanie bez #!$%@? czoła w kosmos były bardzo na plus.
  • Odpowiedz
@vauecki to nie tyle status ksiezniczki co realne zagrozenie praca, powiedzmy to szczerze im ladniejsza tym bogatszego chlopa we wsi brala, te ktore znam i nie byly brzydkie nie przypominam sobie aby sie robota skalaly i tu jest sedno sprawy
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego bólu upy wielu Polek, przez ostatnie parę lat nasłuchałem się, że Polacy są strasznie konserwatywni i gdzie im do takiego Hiszpana czy tam Włocha, a tu nagle im odpier#ala bo w naszym kraju pojawiły się laski, które w większości podzielają te same konserwatywne wartości i O NIE JAK ONE MOGĄ!!!! wchodzą w związki z Polakami
  • Odpowiedz
@vauecki: Nie wiem kim ty się otaczasz, albo na jakich grupkach siedzisz, ale żadna normalna laska nie ma takich urojeń XD Normalni ludzie chcą pomóc jak mogą, bo wiedza w jak złej sytuacji są ludzie którzy uciekli przed wojną. Chyba tylko jakaś patola w takiej sytuacji czuje zagrożenie i zastanawia się kto kogo będzie ruchać i czemu XD
  • Odpowiedz
@vauecki: To bardzo ciekawe, bo ja o takich rewelacjach dowiaduje się jedynie na wykopie albo od osób wyśmiewających dane zjawisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że otacza cię jakaś grupa ludzi, to tylko twój problem. Zawsze masz prawo się odciąć i zacząć przebywać w towarzystwie tych normalnych. Tylko oni najpierw musza chcieć spędzać z tobą czas, a atakowanie ich za coś z czym nie mają nic
  • Odpowiedz