Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@LubieGroszek faktycznie widzę nówki na allegro po 70 zł nawet, trochę odwalili z tą ceną, ale dla mnie nie musi być nówka, jak ja będę chciał ją wymienić to i tak dostanę taka sama cenę za tą jakbym dostał za nówkę, ktora w sumie stała by się używka po tym jakbym ograł.
A jestem w cexie regularnie i kładę lacha na te 30 zł, nie chce mi się dla każdej gry śledzić
  • Odpowiedz
  • 1
@krucjan: Cena jak cena. W przeliczeniu na ilość spędzonych godzin to nie będziesz żałować. Chyba, że będziesz w tym małym odsetku, którym nie podeszło...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amenotejiikara pod jedynkę kiedyś dwa razy robiłem podejście, nie przebrnąłem, gra straszne drewno a rozgrywką i walka dla mnie były fatalne. Nad dwójką się zastanawiałem, bo to już bardziej współczesna gra, ostatecznie zrezygnowałem. Mnie generalnie w ogóle ten wiedźmiński świat nie jara, do samej gry jestem bardzo chłodno nastawiony, generalnie to wziąłem tego wiedźmina tylko ze względu na jego kultowy status na całym świecie w sumie. Po prostu tytuł jest tak głośny,
  • Odpowiedz
@krucjan: aj to nie dobrze, historii nie zaczyna się od końca bo podobno jest dobra. Szczególnie dziwi że bierzesz się za coś czego świat Cię nie jara i jesteś chłodno nastawiony do gry, no ale rozumiem, miłej zabawy.
Ja się świetnie bawiłem zarówno przy 1 i 2. Przeszedłem trylogię jedna część po drugiej niedługo po tym jak 3 wyszła i 1 pomimo lat dalej świetna, chętnie do niej wrócę kiedyś jak
  • Odpowiedz