Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ten kraj to jedno wielkie xD
W tym roku weszło w życie prawo które obowiązuje wstecz. Beneficjenci programu na działalność pozarolniczą muszą rozliczać się z przychodów (ok to jest spoko) i muszą osiągać zyski większe niż koszty pod groźbą sankcji finansowych (to już jest xD). W dobie największego kryzysu finansowego musisz osiągać zyski a jak nie to dostaniesz do zapłaty nawet 25 000 zł.

#dzialalnoscgospodarcza #pracbaza
el_dreso - Ten kraj to jedno wielkie xD
W tym roku weszło w życie prawo które obowiąz...

źródło: comment_1649246132vmz9VjHVeELYMtNLYjRsIp.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tylko_Pozytywnie: tak, rozdają te dotacje na prawo i lewo.
Działalności przybywa a rynek nie rośnie proporcjonalnie do ilości usługodawców. Koszty rosną dzięki inflacji a zleceniodawcy nie wzbogacili się o 10% od zeszłego roku. Będzie ciężko a teraz jeszcze musisz stawać na przyrodzeniu bo jak będzie źle to rząd zadba żeby było gorzej.
  • Odpowiedz
@el_dreso: dostać za darmo 150-250k i nie potrafić na tym zarobić to trzeba miec talent. Mają racje, taki biznes trzeba zamknąć bo nie ma sensu go utrzymywac przy zyciu. Zasoby przekierować na coś co jest w stanie zarabiać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: to w takim razie czyja to jest wina że ktoś wziął pieniądze? Może ten kto dał powinien patrzeć na co daje i komu? A nie czekaj oni nie mają pojęcia co czytają w tym biznesplanie o ile wynik końcowy się zgadza to wszystko jest cacy. Ja może sprostam tym wymaganiom ale jak ktoś prowadził działalność związaną z eksportem na Białoruś czy Rosję to co ma zrobić?
  • Odpowiedz
Może ten kto dał powinien patrzeć na co daje i komu?


@el_dreso: pokaż wniosek co w nim obiecywane było. Pewnie nie było "mi dajcie" tylko trzeba było załączyć jakiś biznesplan. Tam naobiecywałeś że będzie super to bierz za to odpowiedzialność.

to co ma zrobić?


@el_dreso: zapłać 10% tak jak płaci się normalnie odsetki za pożyczki i kredyty dla przedsiębiorców. Zaproponowali całkiem sprawiedliwy deal - jeśli zarabiasz to nam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: przed rozpatrzeniem wniosku jest robione coś na kształt pomiaru nasycenia rynku tą usługą bądź działalnością ale można to obejść dzięki rejestracji tego samego co sąsiad na inny kod pkd i nikt tego nie weryfikuje. Żeby nie było ja podałem właściwy ale gdybym wpisał inny który można na upartego przypisać to też by przeszło.
  • Odpowiedz