Wpis z mikrobloga

@pawelkomar: wybierasz sobie miejsce na ich stronie, ale dwa razy wtopiłem z wyborem bo jakieś świrowanie covidowe czy inne głupoty i miejsca zarezerwowane nie były dostępne. Odkręcani jakiś groszowych sum jest męczące, więc olewam i jadę bez rezerwacji miejsc.
@ramirezvaca: Raz jechałem flixbusem, fakt był covid. Kupiłem konkretne miejsce, ale ono w żaden sposób nie było oznaczone, dlatego zastanawiałem się na jakiej zasadzie to działa i jeśli ktoś by akurat tam siedział to ja mam go wyprosić czy jak
@pawelkomar: siedzenia są ponumerowane, jeśli wykupujesz miejsce w tej strefie z przodu to masz numerek siedzenia i jak Ci ktoś siedzi to najnormalniej przepędzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak nie masz rezerwacji siedzenia to siadasz na randomowym miejscu w strefie zielonej i tyle.
@pawelkomar: to nie rezerwuj tych z samego przodu bo są fikoły covidowe i okaże się, że nie możesz tam siedzieć, jakoś tak chyba w lutym jak do Wiednia jechałem, pan powiedział, że jest covid i zmienili autobus i wybierz sobie pan miejsce gdzie indziej, w Ostravie przyszła pani i musiałem zmieniać miejsce bo tam gdzie siadłem miała rezerwację.
@pawelkomar: nikt tego nie respektuje, jedna kobieta się spięła o to, że ktoś zajął jej miejsce, to kierowca zagroził, że (uwaga) JĄ wyrzuci z autokaru, a nie typa co źle usiadł xD