Wpis z mikrobloga


Wybaczcie Mirki za milionowy post zapewne o tym samym, ale za chwile #!$%@? mnie strzeli.
Jestem od kilku lat w sieci Plush, mam 120GB internetu na miesiąc ale nie mogę zrobić sobie hotspota dla innych urządzeń. Próbowałem już z Huaweiem na Windowsie, PC po kablu, SGS8 kumpla, finalnie MacBooku (ten nawiązuje połączenie z iPhonem ale to tyle - internetu jak nie było tak dalej nie ma xD).
Jest jakieś sekretne info które trzeba wpisać w konfiguracji danych komórkowych, żeby hotspot wreszcie zaczął działać?

Nie sadze żeby była to kwestia iOS, bo jakoś w Ameryce Południowej mając kartę z Claro LTE dawałem internet na lewo i prawo (z tego samego urządzenia), bez żadnych zabaw w konfiguracje itd. Po prostu było od momentu włożenia karty SIM i już.

wpisanie plus w sekcje "APN" nie działa, "zbawienny" reset ustawień sieciowych również.

help
Pobierz lodowkazpiwnicy - ! #plus #plush #gsm #internet #apple #iphone 
Wybaczcie Mirki za m...
źródło: comment_1649205166BSQpDaTsAHdAh0HV63dPVP.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lodowka_z_piwnicy: Chyba tak jak wyżej mówi, bo ja mam taryfę plusha na karcie plusowej (z inną taryfą pierwotnie, jakiś mix na kartę za złotówkę) i hotspot z Xiaomi redmi note 5 i obecnego poco f3 5g działa bez problemu. Redmi jedynie nie łapał oculus go, ale po zmianie na poco już nie ma tego problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lodowka_z_piwnicy: kurde, nawet nie wiedziałem że stosuje się takie ograniczenia, jeśli to tego kwestia to rzeczywiście podziękowałbym się sieci. Wszędzie przewija się temat wpisywania plus jako APN we wszystkich możliwych kategoriach, nawet na wypoku:
https://www.wykop.pl/wpis/18725373/zakupilem-iphone-se-wszystko-fajnie-tylko-ze-mam-p/
Ale skoro u ciebie to się powtarza na różnych sprzętach to rzeczywiście będzie pewnie blokada operatora, zadzwoń na infolinię i dopytaj, jakbyś się dowiedział to zawołaj bo sam jestem ciekaw.
@ZlyPanRoman: Jaka oferta? U mnie będzie z 3 lata odkąd do nich przyszedłem i wciąż place 35zl na miesiąc, za 120gb/mc, wszystko z sms włącznie płatnym i 0gb roamingu w UE (meanwhile nowi maja wszystko unlimited tylko mniej neta, nawet jest roaming - wszystko za mniej niż 30 xD)
@Odczuwam_Dysonans: W każdy możliwy APN wpisałem „plus” i zresetowałem telefon — wszystko wedle kolejnego poradnika z jutub i DZIAŁA.
Szkoda tylko że nikt z Plusem włącznie o tym nie wspomniał xD

Niemniej hotspot do Maka śmiga aż miło, wreszcie mam jak wykorzystać potencjał tego pakietu.