Wpis z mikrobloga

Oskarek Pozerski i Aga: jak zwykle siostrunia musiała się pokazać na pierwszym planie i mamy też kolejne auto. Kolejna ustawka pod materiał do Królowych Życia, na jaką nieudolnie aspiruje patrząc na jej zachowanie w programie od początku i aktywność w internecie. I ten żałosny tekst "co nie smakuje ci kuchnia mamy?" - zaleciało jadem i fałszem. On, siostrunia itd. - rzyg, rodzice w porządku się wydają. Widać konsekwentnie odsuwani na rzecz Kasiuni. A on przesiąkł tym nowobogactwem i pozerstwem.

Dorotka i Piotruś: ona ciągle szuka dziury w całym, niby taka dobra i zaangażowana, ale jedzie manipulacją i cwaniactwem pod płaszczykiem tzw. "słodkiej idiotki". To nie jest uczciwe zachowanie nawet jeżeli ma święte prawo nie być nim poważnie zainteresowana.

Patrycja i Adam - od początku ona zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, on neutralne. Broniłam wielu zachowań i zwracałam uwagę na mylność pozorów. Trzymam kciuki.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
@Inch7allah: Ziemniak i Aga bardziej przywiązują wagę do jedzenia od rodziny do rodziny niż do tego, żeby się faktycznie poznać jak ludzie. Te kreacje do kotleta, no curwa xD
Dorota niestabilna, nie podoba jej się ani mąż, ani jego mieszkanie. Za to Piotr desperat - już mieszkanie kupował to już myślał o żonie, której nie miał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°