Wpis z mikrobloga

@bendyz: airfix dogfighter () ostatnio w to grałem z 20 lat temu... szkoda że steam decka nie można nigdzie kupić... czekam aż koleżanka dostanie bo umówilismy się że od niej odkupie jak się jej nie spodoba i nie wiem jak jej obrzydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem że tam działa arch pod spodem ( ͡° ͜ʖ ͡°
airfix dogfighter () ostatnio w to grałem z 20 lat temu... szkoda że steam decka nie można nigdzie kupić... czekam aż koleżanka dostanie bo umówilismy się że od niej odkupie jak się jej nie spodoba i nie wiem jak jej obrzydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem że tam działa arch pod spodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
@Kryspin013: @bruuh: no własnie te stare gry to świetnie działają. mam jeszcze w planach star wars: racer i nfs: porsche 2000.

W ogóle jestem coraz bardziej zakochany w steamdeck-u. Ciekawe jak bedzie za miesiąc, ale na razie to jest giga
@bruuh: mi hype wleciał niesamowity więc siedziałem od pierwszej minuty (19:00) i próbowałem zamówić, tylko serwery się zesrały i nie mogłem zapłacić. coś około 19:40 zamówiłem pierwszego dnia.

Na razie mam 1 dzień, ale teraz widzę już że najlepiej brać wersję 64GB i kupić kartę pamięci 1TB - najbardziej opłacalna opcja, Nie zauważam różnicy za bardzo jesli chodzi o szybkość wczytywania mając w miarę dobrą kartę pamięci, a to jednak 600zl