Wpis z mikrobloga

@bomba4: Wymrażanka ¯\_(ツ)_/¯ To ma 20% i pije się raczej na małe kieliszki, coś jak whisky. Maltgarden w pół litroch butelkach po 150zł jakoś ma takie trunki.
  • Odpowiedz
@jakno: Kupował pewnie w promce 4+4. Ew. czasem w lidlu jak zostanie kilka butelek\krótka data to też wrzucają promkę z -50% (naklejka z nowym kodem)
Ale nie wymrażankę, tylko piwo @czeki21:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: wiem co to i jak to się pije. Stwierdzam fakt, że nawet na wymrażanke, cena jest z dupy. Komes wymrazany tyle nie kosztował, nawet doliczając szkło
  • Odpowiedz
@bomba4: Nigdy nie było mi dane spotkać w sklepie tego komesa. Ile kosztował i jaka pojemność? I w jakich latach?
Za to w sieci widziałem tak jak pisałem Maltgardeny po 150+ ale pół litra. W auchan są wymrażanki ze spółdzielczego (gerda, firn, itp), butelki chyba 0,33l i ceny też 60zł~. Więc myślę, że cena do zaakceptowania.

Daj ofertę piw z tej ulotki :(
  • Odpowiedz
Wymrażany RIS BBA z komesa z tego roku kosztuje około 90 zł, wymrażany Cognac Barley wine kosztował około 60-70 zł jak wychodził, Middle of Silence z Maltgardena można było dostać za 70 zł (moim zdaniem warto, przesmaczny skur**syn), Arktos ze spółdzielczego (wymrażany porter wiśniowy) też kosztował ok. 60 zł. Niestety, wymrażane tyle kosztują, bardziej gratka do degustacji niż żeby machnąć po pracy na szybko.
  • Odpowiedz