Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że muszę się pilnie rozglądać za nowym smartfonem i w związku z tym mam pytanie do lepiej poinformowanych: czy w przedziale około 2000-2500 zł kupię od ręki w PL coś lepszego/sensowniejszego niż Xiaomi 11T Pro 8 GB?

Niby ciut mnie kusi Samsung Galaxy S21 FE 5G, ale mam wrażenie, że jego wycena na 3k jest trochę z dupy.

Telefon musi być nowy, używki nie wchodzą w grę.

#xiaomi #smartfon #smartfony #telefon #telefony #android #cokupic #samsung #pocophone #oneplus #realme #vivo #zakupy
  • 10
Niby ciut mnie kusi Samsung Galaxy S21 FE 5G, ale mam wrażenie, że jego wycena na 3k jest trochę z dupy.


@gobi12: No jest, dlatego regularnie pojawia się w promocjach za ~2300-2600zł.
S21 FE 5G


@gobi12: jest u nas na stronie promka, ewentualnei ustaw sobie Alert na słowo kluczowe "Samsung Galaxy S21 FE " i dostaniesz powiadomienie na koncie / maila jak pojawi się nowa okazja lub możesz obserwować kategorie / markę i zaglądać do zakładki Obserwowane i widzieć tylko promocje z kategorii które masz obserwowane
Niby ciut mnie kusi Samsung Galaxy S21 FE 5G, ale mam wrażenie, że jego wycena na 3k jest trochę z dupy.

@gobi12: aktualnie masz właśnie ten telefon na fajnej promce w historycznie niskiej cenie - 494€ (2 289,87 Złotych) na niemieckim amazonie. Po opłatach (vat/dostawa) w 2400 powinno się zamknąć - ciężko o coś nowego+lepszego w tej cenie.
Edit: Aha, teraz doczytałem, że ma być dostępny 'od ręki w PL'. Dla
Pobierz Filip69 - > Niby ciut mnie kusi Samsung Galaxy S21 FE 5G, ale mam wrażenie, że jego w...
źródło: comment_1649333342X7OkNzNZeb8zIJQO8o5W4r.jpg