Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: osobiście mam poczucie, że zmarnowałem młodość przed komputerem i wolałbym się na jakimś blokowisku na początku lat 90 urodzić. To co teraz się dzieje na świecie nie jest zbyt motywujące, najpierw covid i teraz wojna. Co do całego pokolenia, moim zdaniem to pokolenie ma spaczony światopogląd przez te instagramy, tiktoki, tindery i inne gówna
@Dafiq: nie mówię tego w pejoratywny sposób - ale weź gościu wygrywem bądź, nie masz za bardzo innego wyjścia. Co, już w tym wieku mówisz że wychodzisz z wyścigu? Masz dziewczynę, atrakcyjność, psychikę? Jak się ma 30 lat najważniejsza jest kasa, chociaż na IT mam nadzieję poszedłeś? ;(
@szymon465: a ile masz
@Dafiq: ile z tego Ty też miałeś w życiu? W sensie od jakiego czasu problemy się ciągną?
https://www.wykop.pl/wpis/64834543/kwestia-gnebienia-w-szkole-jakbyscie-mieli-taka-sy/
Bo chodzi mi o to że jakby ktoś mi #!$%@?ł w brzuch i #!$%@?ł na terapię gdy miałem 16 lat to by inaczej moje życie dzisiaj wyglądało i nie byłbym przegrywem. Także masz taki wirtualny kop w brzuch i #!$%@? tam raz w podskokach synek. Bo w życiu liczy się wytrwałość. Trzeba wytrwale
@szymon465: no ale żebym ja się tu znalazł to ktoś mi musiał zniszczyć wygryw. A Ty jesteś przegrywem od urodzenia i spotykamy się po prostu oboje w tym samym "stanie" czy czemu skończyłeś w przegrywie, w sensie z kontem na wykopie? Uciekaj z niego czym prędziej, jak nie czujesz że wiesz/masz gdzie to gadaj to spróbuję jakoś pomóc z perspektywy starego chopa. Rozumiem że masz problemy z relacjami w życiu prywatnym
@interpenetrate:
Ogólnie to sam siebie nie określam jako przegrywa, bo jednak nie czuję się nie wiadomo jak źle. Ot, po prostu żyję sobie swoim torem.
Ale tak, zgadza się, właściwie jedynym moim problemem są relacje. Tzn. nie jestem bardzo otwarty ale w szkole pogadam nie raz. Tylko nigdy nic więcej poza szkołą. Nie potrafię dojść powodu tego.
@szymon465: no to #!$%@? sobie życie tym xD jak mam coś zrobić choć jednego dobrego, to wypieprzaj na terapie beh-poz z tym xd stefanie stahl jak nie bać się bliskości i jak myśleć o sobie dobrze i z przejaśnieniami z tego chodź do terapeuty cyklicznie co tydzień