Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, co w dzisiejszych czasach trzeba zrobić, aby na jutubie godnie zastąpić niezapomnianego #lukaszbudowlaniec? Różni ludzie próbują, ale nikomu nie udało się powtórzyć jego sukcesu. Są majstry na wesoło, majstry na chciwo, majstry milimetrowe, majstry piwne, majstry buraczane - ale jakoś żaden kanał nie może dojść do srebrnego przycisku YT. Czy są elementy, które mogłyby przyciągnąć więcej widzów, czy nasz niezrównany shadowbaniec był po prostu pionierem nawijki i nagrywania z bańki - i drugi raz tego już się nie da zrobić?

PS. Podrzucam przykład kolejnej próby :) Laska twierdzi, że sama buduje dom, po pracy na etacie i bez kredytu, w sukience i tipsach. Co może pójść nie tak? ;)
berman - Jak myślicie, co w dzisiejszych czasach trzeba zrobić, aby na jutubie godnie...
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berman:
Obejrzałem kilka sekund, stwierdziłem, że nie rozumiem co ona mówi i wyłączyłem. I w sumie g..o mnie obchodzi czy robi to sama czy tylko pozuje i w czym pozuje... Wygląda na dziwny kanał nie wiem o czym.
czy pojawiło się jakiekolwiek wyjaśnienie #lukaszbudowlaniec dotyczące zakończenia zabawy z YT?


@RoBee: Jedynym wyjaśnieniem był wpisy ŁB w komentarzach pod ostatnim uploadem (w grudniu 2020 r.), że udają się na planowany 1-2 tygodniowy urlop od jutuba. Sam mitoman już się potem nigdy nie odezwał i nic nie wyjaśnił, natomiast ściemę "poczekajcie 2 tygodnie" podchwyciły rządowe media, do innych celów ;)
Są majstry na wesoło, majstry na chciwo, majstry milimetrowe, majstry piwne, majstry buraczane - ale jakoś żaden kanał nie może dojść do srebrnego przycisku YT.


@berman: Jest jeszcze ten cwaniak kumulujący powyższe cechy. Ten który udawał, że jest Łukaszem, ten który ma domy zasilane na przewodach 2,5mm i przy przekształcaniu pierwszego na mieszkalny dostał odbiór budowlany, ten który namiętnie wszędzie podkreślał. że domy do 70mkw to bujda i takowych projektów nie
0 osób które non-stop komentują Łukasza Budowlańca i inne kanały, a reszta nie ma w ogóle o tym pojęcia. To jest takie grono jak zamykają 30 osób w klubie AA i ze sobą rozmawiają. Nic więcej. :D


@berman: a o kim mowa, bo chyba mi jakiś YT budowlany 100k subów umknął