Wpis z mikrobloga

Oficjalnie witam w rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) całość kosztowała mnie 1622 zł + 48 zł za przewalutowanie (hatfu na ing). Kupione w niedziele na oficjalnej stronie, właśnie przyszły. Mam już refa jak coś, ogólnie to sie jaram i nie mogę sie doczekać aż wrócę z pracy do domu. Dawno niczym sie tak nie jarałem

#oculus #oculusquest2
p.....e - Oficjalnie witam w rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) całość kosztowała mnie 1622 zł + 48...

źródło: comment_1649156269lLfrviHqcdOOSIBPNeAXxX.jpg

Pobierz
  • 33
@suqmadiq2ama: mam xboxa w sumie i tez malo gram,ostatnio gta v zremasterowane kupilem ,a tak to nie mam w co grac ,jednak chyba bardziej jestem w teamie sony bo wole kilka mocniejszych tytulow ograc,a pod tym wzgledem ps jest lepszy ,a na xboxie na razie nie ma w co grac ciekawego,bo wszystko ogralem na poprzedniej generacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: teraz chyba powinni też dokładać nakładkę silikonową, jak nie ma to pisz do nich żeby dosłali. Bez niej jest gorzej z reakcjami skóry oraz dbaniem o czystość, cały pot w materiał idzie, a tak to przetrzesz i spokój.
@c43amg: wątpie, na konsoli nie chce mi sie grać, raz miałem vr na oczach i sie zakochałem ()
@Raffael: aaa dziękuje, czegoś takiego szukałem. Nie chce na dzień dobry robić sidequesta i w ogole, chce je sprawdzić, zagrać w coś, zobaczyć co jest pięć
@porterhouse: Dobra rada, nie wyłączaj Guardiana. Wiem, że jest irytujący ale lepsze to niż rozwalone o ścianę kontrolery XD

A no i oprócz grania jest też OculusTV z całkiem niezłym katalogiem filmów/animacji w 360/VR.
Jak chcesz oglądać filmy jak w kinie to instaluj Bigscreen, ponoć w piątki są tam nawet jakieś polskie "imprezy" :D