Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: mam xboxa w sumie i tez malo gram,ostatnio gta v zremasterowane kupilem ,a tak to nie mam w co grac ,jednak chyba bardziej jestem w teamie sony bo wole kilka mocniejszych tytulow ograc,a pod tym wzgledem ps jest lepszy ,a na xboxie na razie nie ma w co grac ciekawego,bo wszystko ogralem na poprzedniej generacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: teraz chyba powinni też dokładać nakładkę silikonową, jak nie ma to pisz do nich żeby dosłali. Bez niej jest gorzej z reakcjami skóry oraz dbaniem o czystość, cały pot w materiał idzie, a tak to przetrzesz i spokój.
  • Odpowiedz
@Berbelucha nie daja nakladki do nowszych modeli, ja swego czasu pisalem do supportu to po numerze seryjnym stwierdzili, ze mi się nie nalezy bo moje gogle nie maja juz tego problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozabonzo: ja i tak kupiłem na allegro za jakieś grosze taką nakładkę zanim zaczęli je rozdawać. Upomnieć się zawsze warto, jak nie dadzą to nie kosztuje to majątku :)
  • Odpowiedz
@c43amg: wątpie, na konsoli nie chce mi sie grać, raz miałem vr na oczach i sie zakochałem ()
@Raffael: aaa dziękuje, czegoś takiego szukałem. Nie chce na dzień dobry robić sidequesta i w ogole, chce je sprawdzić, zagrać w coś, zobaczyć co jest pięć
  • Odpowiedz
@porterhouse: Dobra rada, nie wyłączaj Guardiana. Wiem, że jest irytujący ale lepsze to niż rozwalone o ścianę kontrolery XD

A no i oprócz grania jest też OculusTV z całkiem niezłym katalogiem filmów/animacji w 360/VR.
Jak chcesz oglądać filmy jak w kinie to instaluj Bigscreen, ponoć w piątki są tam nawet jakieś polskie "imprezy" :D
  • Odpowiedz