Wpis z mikrobloga

Pezet - Ukryty w mieście krzyk

Dokładnie 20 lat temu wyszedł jeden z najlepszych albumów w historii polskiego rapu.

"Muzyka Klasyczna" to jest klasyk nad klasykami, a jaka nostalgia wlatuje kiedy się odpala kawałki z tej płyty ehh

#polskirap #rap #muzyka #pezet
Farezowsky - Pezet - Ukryty w mieście krzyk

Dokładnie 20 lat temu wyszedł jeden z ...
  • 41
  • Odpowiedz
Muzyka Klasyczna, Muzyka Poważna, Światła Miasta, Eternia, Kastaniety, Molesta, Tabasko, Jazz w wolnych chwilach, Masz to jak w banku, Kinematografia, Historie z Sąsiedztwa, O nas dla Was to chyba najlepsze albumy z tego okresu, absolutnie topa klasyki
  • Odpowiedz
Heh, 40 lat mi ostatnio pyknęło a kawałków z tej płyty jestem w stanie słuchać zawsze i w każdej sytuacji. To jest w zasadzie część historii mojego pokolenia. Rzecz na swój sposób kultowa i genialna, która wryła się w głowy ówczesnych małolatów, ale zostanie w tych głowach chyba już na zawsze. Szacunek dla Pezeta za tą płytę bo była (i chyba dalej jest) faktycznym głosem pokolenia.
  • Odpowiedz
Po epizodzie z Sidneyem Polakiem to inny człowiek


@kubson93:plus zapraszanie brata do produkcji, plus robienie na szybko tras koncertowych/płyt żeby zebrać na prawnika żeby braciszek nie poszedł do paki. To był koniec pezeta. A pamiętam go jak wchodził w dyskusje z trolami na grafice czy tam interii....
  • Odpowiedz