Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale ihmo w koronie najdziwniejszych i najbardziej odklejonych od rzeczywistości ludzi wygrywa zdecydowanie #kidraman po którym nie wiadomo co można się spodziewać za 2-3 dni, reszta może też bywa niestabilna ale można spokojnie założyć że mają pewne granice swojej niestabilności on nie, #bonzo to jednak zwyczajny menel, który się fafluni, i po części całkowicie za swoje upośledzenie nie odpowiada, vide słynny oklep czerepu po którym nigdy nie doszedł do siebie, #danielmagical ? Wiadomo nudny przegryw który żyje przeszłością i jest despotą dla własnej rodziny, co ihmo jest zasłużoną karą dla menelicy za chlanie w ciąży i brak wychowania, rututus ? Mitoman i olkholik który będzie przez cały dzień to robił z przerwami na oklep marlenki, #kononowicz i spółka też są raczej przewidywalni.
Dlatego mimo niepozorności ihmo #sebastianszwed to pod wieloma względami najdziwniejsza postać w uniwersum #patostreamy, jak usłyszałem o nim po raz pierwszy przy okazji wywiadu u wuwunia, to dziwiłem się po co wziął go do wywiadu bo był mega nudny, teraz widzę że faktycznie chłop pasuje nieco do uniwersum, i ihmo jak pisałem wyżej jest chyba najbardziej odklejony i tylko czekać jak dla samej atencji, bo ona go napędza, wcale nie pieniądze, zezre własne gówno, przebijając bezapelacyjnie meksyka( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bonzo

Kto jest najbardziej niestabilny i odklejony od rzeczywistości

  • Kidraman 35.5% (78)
  • Bonzo i koberka 25.9% (57)
  • Tucznik toruński 5.9% (13)
  • Rafatus 3.2% (7)
  • Konon i major 29.5% (65)

Oddanych głosów: 220

  • 10
@sindram: mimo iż zaliczam się do grona bonzologów muszę przyznać rację, Tiger jest przewidywalny. Zacznie pisać do niego ktoś podający się za kobietę zakochaną w nim - leci od razu jak mucha do gówna, ktoś da mu więcej kasy - atakuje lombardy i wszelakie miejsca gdzie można kupić elektroniczne gówna. Znajduje sponsora - jak zwykle kilka tygodni, miesięcy i koniec współpracy. W kontrze do Kidramana nie powiem, że Tiger jest mniej
całkowicie za swoje upośledzenie nie odpowiada, vide słynny oklep czerepu po którym nigdy nie doszedł do siebie


@sindram: Akat dawno wyjaśniona plotka hejterów. Faktycznie oklep był, ale w potyczce z połączonymi siłami F16, krawężnika i grawitacji.
@sindram: Sebek na pewno jest najmniej przewidywalny z ich wszystkich, zmiany jego faz są dosyć szokujące. Jednego dnia robi drunk stream na którym udaje że rucha twoją girl w łazience w bokserkach, je swoje wymiociny, wyzywa twoją matkę, a na drugi dzień na kolanach śpiewa chrześcijańskie piosenki.
wypocinyproductions - @sindram: Sebek na pewno jest najmniej przewidywalny z ich wszy...

źródło: comment_1649099428BNfmRx4QgYYMqEiplK2jK5.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wypocinyproductions: @sindram: tez się zgadzam, jak ktoś nie glosuje na kidramana to po prostu go nigdy nie ogladal nawet przez chwilę xD a starczy jeden dzień, bo jeszcze wczoraj skasował swój kanał na którym jadł swoje rzygi za 2 zł w łazience babci, i stworzył nowy gdzie mowi ze się nawrócił i gada rzeczy niczym z lekcji religii. A dzisiaj założył nowy kanał, taki jak wcześniej xD. I robił to