Wpis z mikrobloga

Potrzebuję nowego auta i zamiast brać leasing wolałbym coś tańszego używanego, ponieważ mało jeżdżę - 3-4k rocznie, jeżdżenie po mieście, raz w miesiącu trasa 200km. Auto rodzinne i praktyczne, więc najlepiej kombi. No i teraz pytania:
1. Czy przy tak małym jeżdżeniu mogę brać diesel czy tylko bena? Na otomoto zdecydowana większość to diesle. Koszty paliwa nie są ważne, ale zależy mi na bezawaryjności.
2. Jaki max przebieg, na co zwracać uwagę?
3. Jakie modele polecacie? Max 8-10 letnie, klima i czujniki parkowania/kamera cofania, isofix. Budżet 30-35k max.

#auto #samochody #motoryzacja
  • 13
@mow_mi_kierowniku: po co ci diesel na takie przeloty? Skąd taki pomysł?
Druga sprawa, ludzie w internecie mają ci wybierać auto? Wszystko masz w internecie. Focus 3 albo Astra 4 kombi na benzyne, reszte sobie doczytasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mow_mi_kierowniku: 1. Benzyna, 2. Mlode auto z duzym przebiegiem (np 3latek do 100tys km). Modele sobie znajdziesz w filtrach wprowadzajac to co Ci podalem :P albo np hyundai i30/40
@Argonzz: pewnie najlepiej 330i, żeby musiał sie naoglądać tych ulepów i pordzewiałych złomów, chłop szuka w miare młodego kompakta w kombi do miasta a ty polecasz e46 xD
@xionze: przecież E46 to nie jest jakieś ogromne auto. Jest w kombi. Za 5 - 15k spokojnie kupi jakiegoś śmiecia. Za 0 - 15k doprowadzi do sensownego stanu i będzie miał auto które pojeździ aż go rdza nie zje. Do tego to BMW ma najtańsze części na rynku więc w razie czego groszowe sprawy jeżeli chodzi o naprawy. Porównując z jakimś mondeo gdzie używany silnik 1.6 to 10k+ nie ma zupełnie