Wpis z mikrobloga

  • 1653
Wczorajsza prorosyjska manifestacja w Berlinie to jest dla mnie jakaś abstrakcja. 900 samochodów z orkami przejechało sobie w centrum stolicy największej gospodarki EU, z flagami oraz znakami Z.
Politycy, którzy na to pozwolili powinni zostać już #!$%@?, pomijając to że te samochody powinny tam płonąć od koktajli mołotowa.
To jest jak splunięcie zachodowi prosto w mordę.
#rosja #ukraina #wojna
  • 50
  • Odpowiedz
@bil0nekcs: ale ruskie w niemieckich samochodach, za niemieckie pensje, w niemieckich luksusach będą mówić o zgniłym zachodzie i Świętej Wielkiej Rosji. Jak tak kochają ten swój kraj to czemu w nim nie siedzą, nie płacą tam podatków, nie budują dobrobytu?
  • Odpowiedz
  • 1
@Fanatice miało znak z? Btw czy "z" jest zakazane? I to był chyba protest przeciwko rusofobii. Jeśli prawo tego nie zakazuje to gdzie problem? Ja rozumie że to nie jest ok ale wszytko działa w ramach prawa.
  • Odpowiedz
@Fanatice: Niemcy to naród wątpliwej moralności, polecam poczytać komentarze pod artykułami dot. wojny na Ukrainie. „Es ist nicht unser Krieg”, nie ich problem, nie niemiecka krew jest przelewana, to gdzieś daleko, problem mają tylko i wyłącznie z tym, że paliwo droższe i niektórych produktów nie mogą dostać w Kauflandzie.


@vaizik #!$%@? płaczą o 3 euro dziennie https://businessinsider-com-pl.cdn.ampproject.org/v/s/businessinsider.com.pl/gospodarka/niespelna-3-euro-dziennie-tyle-kazdy-niemiec-zaplaci-za-embargo-na-gaz-z-rosji/nftd7b2.amp?amp_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=16490916795936&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&share=https%3A%2F%2Fbusinessinsider.com.pl%2Fgospodarka%2Fniespelna-3-euro-dziennie-tyle-kazdy-niemiec-zaplaci-za-embargo-na-gaz-z-rosji%2Fnftd7b2
  • Odpowiedz
@Fanatice: ej, ale tak całkiem serio. Kto ma decydować o tym, które marsze/protesty są ok, a które już nie? Mamy wolność słowa, więc póki nikogo nie atakują to niech sobie manifestują. Ja wiem, że to niesmaczne, ale Niemcy nie są w stanie wojny z Rosją, więc nie wiem na podstawie jakiego prawa mieliby zakazać takiego wiecu. Mimo wszystko to wciąż UE, a nie Rosja ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@uriel_ck: O 3 euro dziennie na każdego niemca xD Faktycznie kvrwa grosze. Jak to jest, że zawsze europa ma ponosić koszta wszelkich kataklizmow na swiecie? Dlaczego handlując z ruskimi mieli brać w ogóle pod uwagę, że wkopują ukrainę?
  • Odpowiedz
Wczorajsza prorosyjska manifestacja w Berlinie to jest dla mnie jakaś abstrakcja. 900 samochodów z orkami przejechało sobie w centrum stolicy największej gospodarki EU, z flagami oraz znakami Z.

Politycy, którzy na to pozwolili powinni zostać już #!$%@?, pomijając to że te samochody powinny tam płonąć od koktajli mołotowa.

To jest jak splunięcie zachodowi prosto w mordę.


@Fanatice: niby według jakiego prawa mieliby im tego zakazać? Zdajesz sobie sprawę, że Niemcy
  • Odpowiedz
900 samochodów z orkami

@Fanatice: po pierwsze przestańcie #!$%@? powielać tego fejka, bo to nie był protest poparcia ruskich. Po drugie źródło tych 900 aut, niemiecki reddit mówił o 28 kacapskich autach.
  • Odpowiedz